Грамотний хвіст• вчера в 13:52

Як зрозуміти, чи дитині справді важко вчитись, чи вона просто втратила інтерес?

Маю рацію• вчера в 13:53
Это не одно и то же?
tarveldy• вчера в 13:53
Вік?
Бибер-анонимер• вчера в 13:54
поговорить, не?
КартаБезКомиссий• вчера в 13:55
Автор, я не знаю, актуально ли в вашем случае, но у нас резкое падение успеваемости дочери по всем фронтам, ее нежелание учиться, не хочу/не могу - оказались всего лишь очень сильной анемией. Через пару месяцев лечения - уже прежний человек, сильный, умный, целеустремленый.
Ms. Скромность• вчера в 13:55
Заниматься самой с ребенком некоторое время. Делайте домашку с ним и увидите.
Инфотуфелька• вчера в 13:56
Якщо дитина замість навчаня знайшла інші цікавості,то дитина здорова. Якщо заміть навчання плювання в стелю, то дитина втомилась, їй потрібно відпочинок. З дитиною треба розмовляти. Питати чи цікаво чи ні. Розказати про цікаве, про щось погане. Просто обняти і сказати, давай ти будеш щось розказувати, а я обіцяю мовчки слухати, без коментарів цілих 10 хвилин.
Та_все_ок_будет• вчера в 14:18
Тут ви десь втратили контроль і звʼязок. І от дуже прикро що в школах немає предмету який навчав би бути свідомими батьками, свідомими дорослими і тп
ПрипоРошенная• вчера в 14:19
Якщо не тягне, то й інтерес втрачається
Розбирайте разом з дитиною, будете вчити прогалини
мегамоСГ• вчера в 14:22
Який інтерес? Про що Ви?
Ви самі в школі щрсь цікаве бачили? Не страх, не сором, а цікаве?
Оцініть графік, стан здоров´я, рівень школи та атмосферу навколо дитини.
сладкий_ноябрь• вчера в 14:23
Ответ дляМаю рацію
Это не одно и то же?
Звісно ні
Маю рацію• вчера в 14:38
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно ні
Тяжело учиться, потому что утратил интерес
сладкий_ноябрь• вчера в 17:57
Ответ дляМаю рацію
Або ж не вистачає інтелекту, має проблеми з і зрозумінням матеріалу, проблеми з памʼяттю в тд,