Шкварочка• 25 ноября 2025
Як допомогти дитині запам’ятовувати матеріал, якщо вона все швидко забуває?
Астановитесь• 25 ноября 2025
Начать тренировать память
Сначала с маленьких текстов, которые нужно пересказывать и постепенно дойти до длинных
Это все можно натренировать, но нужна настойчивость и терпение
ТебеОноНадось• 25 ноября 2025
Возможно ребёнок мало спит
Например очень поздно ложиться спать
Это тоже влияет
Например очень поздно ложиться спать
Это тоже влияет
Ласунка• 25 ноября 2025
Дитина нормотипова?
Можуть бути неврологічні особливості.
Читання і переказування, це треба було тренувати з раннього садочкового віку. Ви читаєте, дитина розказує, що запам´ятала.
Але всі діти різні. Я обох однаково вчила, старший може розказать цілу книгу в деталях і пам´ятає те, що читав пару років тому в таких же деталях. Меншому важче це дається.
Вчить вірші також.
Не запускать
Можуть бути неврологічні особливості.
Вчить вірші також.
Не запускать
Ласунка• 25 ноября 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Возможно ребёнок мало спит
Например очень поздно ложиться спать
Это тоже влияет
Например очень поздно ложиться спать
Это тоже влияет
І харчування здорове теж вцілому на стан впливає. Нема в клітинах енергії. Діти швидко втомлюються
Щоб запам´ятати матеріал, дитина повинна його розуміти. Перше навіщо їй це потрібно, як вона буде використовувати в житті. Це означає практичне використання теоретичного матеріалу. Навчання через предметну гру. Якщо апишете подробиці що не може вивчити, то накидаю вправи, що поліпшать навчання.
Брехушечка• 25 ноября 2025
Проблема конечно. Но насколько быстро? Я вот например школьную программу тоже быстро забывала. Думаю потому скорее всего, что мне было не интересно, я не вникала сильно. Может ваша дочка тоже поверхностно учит? Сейчас вообще мало что помню со школы, а муж помнит почти всё.
Воленс-неволенс• 25 ноября 2025
Включать ассоциации, Помидор - большой красивый, умный
ДОМ - разговорчивый и недовольный
Вспоминаем: кто был большой красивый? А кто разговорчивый и недовольный?
Есть такая метода для запоминания.. (это психологическая метода)
ДОМ - разговорчивый и недовольный