Аврора-оранж• вчера в 19:58

Реально что то затевается, или просто канал панику сеет?

❗️Росія готує провокації під виглядом мирних протестів у Дніпрі, Києві, Одесі, та Миколаєві Харкові, — омбудсмен Лубінець

За даними спецслужб, ворог планує серію акцій під умовною назвою «Проти війни», щоб тиснути на владу на тлі переговорного процесу.

⚡️ Миколаїв | Підписатись
Сонья09• вчера в 20:35
Ответ дляPerfect look
Давно протух и завонялся
Скоро два роки буде.
Perfect look• вчера в 20:37
Ответ дляСонья09
Скоро два роки буде.
И никто этот вопрос не поднимает, те же США, удивительная история)
Хотя вообще всё мог бы решить один тест на наркоту
Сонья09• вчера в 20:37
Ответ дляСтрекоза любви
Люди виходили проти закону щодо НАБУ, і все минуло без дивних сценаріїв. А ось одночасні «акції проти війни» зараз виглядають набагато підозріліше, саме такий формат часто використовує РФ для тиску та дестабілізації. Хоча я особисто не вірю у суттєву кількість людей, яка буде підтримувати такий формат.
Хай росіяни виходять до путіна на мітинги такі, але вони не вийдуть, якщо що.
Та звісно всі задоволені сидять в холоді і темноті, а попереду зима, хто ж вийде проти війни. Он скумбрія без голови сказала, що будемо терпіти два три роки.
Teonaa• вчера в 20:38
Тю
А в чому протест
Я бесплатно можу «прльи війни» прорекламувати. Три лєт мені треба ця возня за «територіі» і тим більше «бульбашкові гарантіі»

А якщо серйозно, то подумайте самі: ЯК путін може таке провокувати) йому що, більше всіх треба тиск на нашу владу З МЕТОЮ ЗАВЕРШЕННЯ ВІЙНИ?? Йому те завершенгя і бесплатно не треба
Perfect look• вчера в 20:38
Ответ дляСонья09
Это она в 22 году говорила, 2-3 года уже прошли
Сонья09• вчера в 20:39
Ответ дляPerfect look
Ну то що їй скаже ще раз.
Perfect look• вчера в 20:40
Ответ дляTeonaa
Тю
А в чому протест

Ну так и дураку ясно, кто боится протестов и поэтому верещит про руку кремля)
нинель 1919• вчера в 20:42
Ответ дляАпрельская капля
Ну кто бесплатно туда пойдёт.
не до акций. все ловят свет
Perfect look• вчера в 20:44
Ответ длянинель 1919
не до акций. все ловят свет
Та уже против этого только пора давно выйти. Свет пару часов в сутки и то когда люди на работе. В Киеве так, если что.
Что это за дичь вообще в 21 веке жить в войне 4 года и ни конца ни края из-за того, что им еще красть надо
Teonaa• вчера в 20:45
Ответ дляPerfect look
Отож
Все стає дуже дивно. Така зухвала брехня, розрахована на найбезмозгліших ідіотів. Чи це вже «останні потуги» може? Ну типу щось більш правдоподобне вже скінчилося…
Ну максимально тупо, дивно і підозріло. От цією тупізною. Це вже якось занадто. Українці не найрозумніші, але не настільки ж!!
Perfect look• вчера в 20:48
Ответ дляTeonaa
Отож
Ну, как видите, что бы с украинцами не делали, продолжают молча всё теперь и хавать большой ложкой
Perfect look• вчера в 20:50
Как только в Лондон въехал и дали ЦУ, так сразу и переговоры сорвал, это уже какой раз один и тот же сценарий?
alex-3f3c• вчера в 21:06
Ответ дляCaramel-932d
Мені все рівно де, я готова вийти проти війни. Точніше безкінечної мʼясорубки наших людей.
100% ихняя мантра что неначаси, вы должны сейчас пойти и сдохнуть за унитаз миндича, бо прийдут Буряты и будет УУУ...это работало первый год-два, а теперь они сделали из войны рутину и им все сходится, главное побольше набирать людей чтоб держали фронт, а мы тут пока попилим бюджет, выдилим себе денежки на зарплату, на телемарафон, на Буковель, а вы воюйте и сидите без света и не бздите, если власть не может, а точнее не хочет это все останавливать, то такую власть надо сносить, все эта власть протухла, если еще при раннем Байдене можно было сказать что Бубочка мобилизирует Запад, санкции, оружие добывает то теперь он токсичный, каждый день прибывания его у власти ослабляет Украину
Стрекоза любви• вчера в 21:23
Ответ дляСонья09
Це маніпуляція. До того ж безпідставна. Люди не сидять у темряві й холоді «задоволені» вони просто розуміють, що «акції проти війни» зараз не дадуть результату, бо ворог саме й розраховує на внутрішні протести.
І взагалі, акція «проти війни» ну що вона змінить? Путін вас почує і перестане стріляти?
Це так само як проводити мітинги «проти сала», «проти картоплі». Нісенітниця повна.
Анна_Бель• вчера в 21:25
Ответ дляАпрельская капля
Ну кто бесплатно туда пойдёт.
Всі адекватні
Antoninaya1• вчера в 21:33
Ответ для Аврора-оранж
Не понашему, это Лубинец пишет, что матери и жены, пропавших без вести, на митинг идут.
Да плевать они хотели на матерей, жен и всех мирных граждан. Да и на Украину в общем тоже плевать. Им здесь не жить, их ЛондонЫ да Парижи ждут. Поэтому и действуют на опережение. Теперь любое громкое ’за мир’, ’за свободу’ и т.д. будет считаться ’рашистским следом’.
Antoninaya1• вчера в 21:42
Ответ дляАюшка
Наши люди на Майдан бесплатно не ходят!
Чому ж. Там зара ялиночка, світло(якого наша 5 черга за сьогодні не бачила). А двіж який, неначе й війни немає. Хоча її ж де-юре й немає, як і беззаконня, рабства та зубожіння населення.
Anna-08e7• вчера в 22:17
Ответ дляСонья09
Ну то що їй скаже ще раз.
Ну то сама особисто хай сидись в темноті і холоді скільки хоче, а народ залиште вже нарешті в спокої і дайте жити
Anna-08e7• вчера в 22:17
Та не буде няких протестів
Татьяна-В• вчера в 22:36
Ответ дляАпрельская капля
Платно пойдут конечно, я не пойду в любом случае.
Платно тоже не пойдут.
Татьяна-В• вчера в 22:37
Ответ дляCaramel-932d
Путин увидит?
Вітаміни косметика• вчера в 22:58
Ответ дляАпрельская капля
Ну кто бесплатно туда пойдёт.
так уся раша це 30% військових та ментів.в них як не навчальний заклад так ментово-військовий.у червні якраз випускники довчаться.підуть і ще як підуть. а хто не схоче сам , заставлять...
Agendum• вчера в 23:15
І звідки вони візьмуть учасників акцій? Автобуси з провокаторами, як колись, не зможуть привезти.
Coffee is Love• сегодня в 00:53
Ответ дляvoloshka_s
Провокації готує зеля та компанія щоб пакувати у автозаки невдоволених, а потім сказати рука кремля.
Як наче це якось заважає кремлю свої вкиди робити
Coffee is Love• сегодня в 00:54
Ответ дляCaramel-932d
То чого ж не вийшли досі?
Апрельская капля• сегодня в 08:18
Ответ дляСтрекоза любви
Да не для путина это акция, а для зеленского