Астановитесь• 09 декабря 2025

Порадьте готель в Єгипті з рифом і аквапарком

Доброго дня. Планую відпочинок на весняні канікули. Шукаю готель, щоб і риф був в більш менш затишній місцевості, щоб не завжди червоний прапор був і рибок подивитися можна було. І аквапарк - бо дитині надоїдає рибок дивитися, а просто звичайних горок вже замало.
Лиса Патрикевна• 09 декабря 2025
Reef Oasis Blue Bay Resort
Оле Лукойе• 09 декабря 2025
Санрайз Даймонд
Трактор Віка• 09 декабря 2025
Санрайз даймонд
автор Астановитесь • 09 декабря 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Reef Oasis Blue Bay Resort
Начебто не знайшла там аквапарку. Просто 3 гірки, а сам готель подивилася, класний, дякую
Місячне Сяйво• 09 декабря 2025
Хургада, Джазы в Макади
Лиса Патрикевна• 09 декабря 2025
Ответ дляАстановитесь
Так, аквапарк маленький)) Але все інше - вау
автор Астановитесь • 09 декабря 2025
Ответ дляОле Лукойе
Санрайз Даймонд
Sunrise Select Diamond Beach Resort така назва?
Місячне Сяйво• 09 декабря 2025
Ответ дляОле Лукойе
Санрайз Даймонд
Там аквапарк одна зона всего
автор Астановитесь • 09 декабря 2025
Ми з дитиною були в Akassia Swiss Resort. Майже ідеально все - можна і на березі поплавати, є риф, є аквапарк великий. Пів-дня на морі, пів-дня в аквапарку. Але дуже часто червоний прапор, і навіть із жовтим мені стрьомно дитину випускати у відкрите море. То і шукаю щось подібне, але в більш затишній місцевості
Турагенція Tourdream• 09 декабря 2025
Ответ дляАстановитесь
Це він, але там аквапарковий комплекс підійде для дітей десь років до 8-10. Гірки зовсім невеликі.
Якщо шукаєте затишне місце в плані вітру, то дивиться суміжні готелі з загальною територією Reef Oasis Beach та Sentido Reef Oasis.
У цих готелях аквапарк, риф гарний та навіть є заходи у море з берегу.
А через дорогу готелі мережі Альбатрос, там взагалі величезні аквапарки. При бажанні, можливо купити на день туди відвідання.
автор Астановитесь • 09 декабря 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дуже дякую