Не прохожу мимо• Изменено 09 декабря в 16:01

Я відстала від життя - операції платні?

Вже пять років не живу в Україні, мама чоловіка зламала шийку бедра.
Лікарі сказали, треба сустав за гроші.
Ок.
Але ціна сустава 100 тис, а ще 40 тис. за операцію. На рахунок лікарні.
Що, операції теж платні?? Лікарі більше не оперують безкоштовно?
Викасикрет• 09 декабря в 16:15
Ответ дляНе прохожу мимо
З практики. Це Німеччина
Скільки в рік коштує страховка?
ЛюблюДевчонок• 09 декабря в 16:15
Ответ дляТро Нью-Йорку
И оказались в жопе и врачи, и пациенты...
Только непонятно кто в наваре...
Кто? Кто дерзакупками через больницы занимается, живут от откатов)
Пластилин_Колец• 09 декабря в 16:17
Ой,такая типа незамутненная автор. Я не в Украине бла бла бла
автор Не прохожу мимо • 09 декабря в 16:17
Ответ дляВикасикрет
Все?
Ні.
За перебування в лікарні - 10 євро день. За те що швидка привезла, теж 10.
За ліки, що виписують дорослим не в лікарні, а терапевт, 5 євро (але є виробники, яких страхова покриває в нуль доплати, треба на касі питати). Дітям всі ліки безкоштовно - від парацетамолу до медікінету від сдвг
Таракашечка• 09 декабря в 16:18
Ответ дляНе прохожу мимо
Вона в Україні, а не у нас. І полісу не має
в Німеччині якщо не маєте полісу теж все платне. То чому вас це дивує в Україні?
Prervana• 09 декабря в 16:18
Замена сустава, как и импланты в челюсть - не является жизненно важной процедурой, в отличие от аппендицита к примеру. Поэтому она и не покрывается государством. Жить будете и со старым суставом.
Викасикрет• 09 декабря в 16:20
Ответ дляНе прохожу мимо
Ні.
Всі ліки, які лікар уповноважений виписати безкоштовно. І яка сума страховки? Які саме операції покриває? Ту ж замііну суглобу покриває? У нас теж є безкоштовні ліки за рецептом, є безкоштовні обстеження, це без страховки
Мавка• 09 декабря в 16:23
Ответ дляКак_б_не_так
Конечно платные. В большинстве даже государственных больниц сейчас так.
У брата была опухоль позвоночника - на всё про всё ушло 400 тысяч гривен. Но за границей разве не дороже?)
Я все понимаю, а как они это объясняют? У нас же государственная официально медицина) за что 400 тыс? Вот конкретно) врач же получает зп - т.е. должен разрезать и удалить (это бесплатно). Я понимаю протез или связка полимерная - плохо с финансированием, бла-бла…или ставим в очередь длинную или если хотите, то прям сегодня, но за ваш счет.
Всіх підсаджую• 09 декабря в 16:20
Ответ дляКак_б_не_так
Знакомая уехала к дочери в Германию (у дочки давно пмж) , оформила беженство, удаление опухоли мозга + реабилитация= бесплатно. В Украине бабуле озвучили 180т .
Ло Шарик• 09 декабря в 16:22
Ответ дляPrervana
Сравнили хрен с пальцем. Отсутствие зубных имплантов не доставляет сильную боль и не делает человека лежачим инвалидом.
Мавка• 09 декабря в 16:22
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Тоді і операцію доведеться сплачувати самотужки. І так, вони справді платні.
І так, якщо грошей нема, то людина залишиться без заміни суглоба і буде лежачою
Но хоть в очередь поставят?
Та не реву я• 09 декабря в 16:22
Ответ дляНе прохожу мимо
Ні.
А в Україні для застрахованих це безкоштовно
Спішу - перекидаюсь• 09 декабря в 16:22
Ответ дляМавка
Но хоть в очередь поставят?
Если финансирования на эту очередь нет, то не поставят.
Prervana• 09 декабря в 16:23
Ответ дляЛо Шарик
Тем не менее
Ло Шарик• 09 декабря в 16:23
Ответ дляМавка
Охренели врачи, для них зарплата - это бонус к основному доходу и всё ноют, что мало им платят.
Как_б_не_так• 09 декабря в 16:24
Ответ дляМавка
Я не вникала в ситуацию. Знаю что брату пришлось продавать вторую машину чтобы оплатить и в долг они брали, мы помогали чем могли. И это было 3 года назад)
Ло Шарик• 09 декабря в 16:26
Ответ дляPrervana
Тем не менее
Тем не менее, это некорректное сравнение.
автор Не прохожу мимо • 09 декабря в 16:27
Ответ дляВикасикрет
Скільки в рік коштує страховка?
Я не знаю, бо це автоматично відраховується % від зарплатні. У мене це 300 євро. Роботодавець платить за мене стільки ж. Виходить, загалом 600 євро.
ЛісАпетная• 09 декабря в 16:28
Вы отстал от жизни лет на 50 точно. Они когда-то были бесплатные?
Ворую вкусняшки• 09 декабря в 16:29
Ответ дляВасилина Семеніч
Ви це з теорії чи з практики?
Я з практики напишу. Мама у вересні впала та зламала плечовий суглоб, робили операцію остеосинтетез плечового суглобу. Обійшлось все близько 38 тис (15 штучний суглоб, 15 лікарю і решта на ліки та витратні матеріали. І вона згадала, що її ПриватБанк ще весною нав´язав страхування, здається по 55 грн в місяць з пенсійної картки автоматично знімається. Тож пішла в ПриватБанк з документами і їй через місяць страхова виплатила компенсацію близько 30 тис на картку. Тому, так, страхування працює.
автор Не прохожу мимо • 09 декабря в 16:28
Ответ дляPrervana
Як це? Людина не ходить.
Хіба це не життєво необхідно, ходити?
Викасикрет• 09 декабря в 16:29
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну от я до прикладу за кілька років і близько таку суму на медобслуговування не витратила. А ви роками сплачуєте ці кошти. Про медицину в Германії чули, за виключенням екстрених випадків
Prervana• 09 декабря в 16:29
Ответ дляНе прохожу мимо
Як це? Людина не ходить.
Хіба це не життєво необхідно, ходити?
Нет. И видеть тоже. И жевать.
Два-три тижні і фсьо• 09 декабря в 16:31
Моєму мч , а він УБД: імпланти платні, операція платна. Всі обстеження і лікарі теж платні
Вареничніца• 09 декабря в 16:32
Ответ дляВикасикрет
Скільки в рік коштує страховка?
Насколько я знаю, от 400 евро в мес, если это пенсионер, то больше 1000
Железобетон• 09 декабря в 16:33
Нужно смотреть, есть ли договор у больницы с НСЗУ и что покрывает программа НСЗУ:

https://moz.gov.ua/uk/planovi-operacii-chi-mae-pac...
автор Не прохожу мимо • 09 декабря в 16:34
Ответ дляВикасикрет
Покривається все, ліміта суми нема, бо страхування обов´язкове, а не добровільне.
Вареничніца• 09 декабря в 16:35
Ответ дляЛо Шарик
Ага, совсем охренели, жалуются на зарплату 10000 грн, это ж охранительная зарплата для врача
Xвостокрутелка• 09 декабря в 16:35
Ответ дляНе прохожу мимо
Вона не ходить майже. І наразі оперують вже, прямо сьогодні.
Такого плану операціїї будли завжди платні, то ви не стикалися з цим. Не знаю тих, кому зробили безкоштовно, бо сам сустав платний ну і робота, нажаль. Теоретично можна на кришталик займати чергу, але ось тату потрібна була операція - платили 40 000.
Вареничніца• 09 декабря в 16:35
Ответ дляНе прохожу мимо
Это в месяц же