Не прохожу мимо• Изменено 09 декабря в 16:01
Я відстала від життя - операції платні?
Вже пять років не живу в Україні, мама чоловіка зламала шийку бедра.
Лікарі сказали, треба сустав за гроші.
Ок.
Але ціна сустава 100 тис, а ще 40 тис. за операцію. На рахунок лікарні.
Що, операції теж платні?? Лікарі більше не оперують безкоштовно?
Лікарі сказали, треба сустав за гроші.
Ок.
Железобетон• 09 декабря в 16:36
Ответ дляТаракашечка
в Німеччині якщо не маєте полісу теж все платне. То чому вас це дивує в Україні?
У нас тоже есть страховка. Мы из зарплаты платим страховые взносы, потому НСЗУ бесплатно покрывает определенный перечень услуг.
Викасикрет• 09 декабря в 16:37
Ответ дляНе прохожу мимо
Покривається все, ліміта суми нема, бо страхування обов´язкове, а не добровільне.
Не вірю, що покривається геть усе. Ви умови страхування читали? Хоча навряд,якщо ви навіть суми страховки не знаєте
Не прохожу мимо
• 09 декабря в 16:38
Ответ дляВареничніца
Это в месяц же
Так. Упустила, що питали про рік
Железобетон• 09 декабря в 16:42
Ответ дляЛо Шарик
Охренели врачи, для них зарплата - это бонус к основному доходу и всё ноют, что мало им платят.
Смотря какая специальность, смотря где. Мой двоюродный брат в поселке работал - хирург, уролог, врач УЗИ. Денег нет у населения, разве что курицу, яиц могли принести. Он такой же нищий с докторской зарплатой был.
Твоя подружайка• 09 декабря в 16:39
Ответ дляНе прохожу мимо
Я на щастя не стикалася.
Апендицит доньці безкоштовно видалили.
коли це апендицит був безкоштовно?
Вареничніца• 09 декабря в 16:40
Ответ дляЖелезобетон
Так и я о том же, в городе не сильно богаче
Не прохожу мимо
• 09 декабря в 16:43
Ответ дляВикасикрет
Страхування обов´язкове.
Читай, не читай, мусиш мати.
Татові робили операцію по видаленню пухлини. Він біженець. Все обстеження до цього - на метастази і тп, як і операція, як і опромінення потім - безкоштовні.
Іншого прикладу не маю, але це доволі серйозний випадок, щоб можна було робити висновки.
Тут не збирають кошти на лікування дітям, не оголошують зборів.
Читай, не читай, мусиш мати.
Борисфенка• 09 декабря в 16:41
Ответ дляТвоя подружайка
коли це апендицит був безкоштовно?
Мені видаляли в 1990 році, в БСП, під місцевим наркозом, новокаїн, думала здохну.
Не прохожу мимо
• 09 декабря в 16:41
Ответ дляТвоя подружайка
коли це апендицит був безкоштовно?
15 років тому
Железобетон• 09 декабря в 16:41
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Моєму мч , а він УБД: імпланти платні, операція платна. Всі обстеження і лікарі теж платні
На самом деле выделяют и бесплатные, но надо знать куда обращаться - этим занимается Минсоцполитики, а не МОЗ и больницы. Плюс надо ждать, выбирать из того, что есть, не всегда это будет такой же высокофункциональный протез, как можно найти платно.
Два-три тижні і фсьо• 09 декабря в 16:42
Ответ дляЖелезобетон
Не протез, импланты
Твоя подружайка• 09 декабря в 16:44
Ответ дляНе прохожу мимо
15 років тому
це було дужне давно і не правда
Добра всем!• 09 декабря в 16:47
У меня в 2019 КС было. Всё платно, Неделю с ребёнком лежали в роддоме, всё платно. Потом 3 недели с ребёнком лежали в детской больнице Руднева. Тоже всё платно, даже салфетки , моющие средства, шприцы надо было покупать за свой счёт для отделения. Днепр.
Викасикрет• 09 декабря в 16:45
Ответ дляНе прохожу мимо
Страхування обов´язкове.
Читай, не читай, мусиш мати.
Ні, навіть в Германії страховка не покриває абсолютно все
Клин_Кляйн• 09 декабря в 16:46
Ответ дляНе прохожу мимо
Вона не ходить майже. І наразі оперують вже, прямо сьогодні.
Это сложная операция с дорогостоящей заменой. За границей тоже страховка не все покрывает.
Викасикрет• 09 декабря в 16:50
Ответ дляНе прохожу мимо
Страхування обов´язкове.
Читай, не читай, мусиш мати.
Але сплачують страховку і не маленьку! В Україні люди багато хто таку зп не отримує,як в Германії коштує страховка. То ж не безкоштовна медицина, ви за неї платите разом з роботодавцем! А в Україні хочете задарма
Железобетон• 09 декабря в 16:48
Ответ дляДобра всем!
Роддом был по прописке?Вы официально платили в кассу? За моющие средства и шприцы тоже?
Клин_Кляйн• 09 декабря в 16:50
Ответ дляВикасикрет
Так и налоги в Европе не 20 как у нас, а 40 процентов, это не считая то что работодатель платит. Дивные у нас люди.
Фенте Фря• 09 декабря в 16:50
дивлячись що за операція, є те що покривається державою, є те що ні або частково. Ну і треба шукати по лікарнях, все залежить від політики головного лікаря і конкретних лікарів, десь беруть хабарі як не в себе, десь мінімально, десь не беруть взагалі.
Не прохожу мимо
• 09 декабря в 16:50
Ответ дляВикасикрет
Що не покриє з необхідного?
Викасикрет• 09 декабря в 16:51
Ответ дляНе прохожу мимо
Що не покриє з необхідного?
О, вже тільки необхідне. А вище у вас все покривало. То ви розкажіть, ви ж сплачуєте страховку
Не прохожу мимо
• 09 декабря в 16:53
Ответ дляВикасикрет
Бо в Україні інша система. Нема обов´язкового страхування. Держава використовує податки громадян, щоб утримувати медзаклади. Де цих громадян мають безкоштовно оперувати - принаймні я так думала.
Железобетон• 09 декабря в 16:53
Ответ дляВикасикрет
Почему задарма? Работодатель уплачивает 22% ЕСВ с зарплаты работника. Зарплаты ниже, но и стоимость услуг у нас ниже. Моя мама пенсионерка и лекарства бесплатно получает, и кучу обследований проходит, вот дали направление в ЛОР институт на операцию.
Не прохожу мимо
• 09 декабря в 16:54
Ответ дляВикасикрет
Тобто ви не знаєте. Навіщо пишете?
Ясно що блефаропластику не покриє.
Викасикрет• 09 декабря в 16:55
Ответ дляНе прохожу мимо
Тобто ви не знаєте. Навіщо пишете?
Ясно що блефаропластику не покриє.
Я знаю, що страховка не може покривати абсолютно всі випадки. Як на рахунок слухових апаратів?
Железобетон• 09 декабря в 16:56
Ответ дляНе прохожу мимо
Конечно, есть в Украине обязательное социальное страхование, за счет него и работает программа НСЗУ. И операции тоже покрываются, при соблюдении определенных условий:
Железобетон• 09 декабря в 16:57
Когда моему дяде меняли тазобедренный сустав, был и бесплатный. Но как сказал врач: его срок службы 5 лет. А можно ставить такой, который прослужит 20 лет и больше.
Викасикрет• 09 декабря в 16:57
Ответ дляЖелезобетон
Це зовсім не та форма,яка існує в інших країнах, і покриває вона не дуже великий обсяг