ОбережнаЯ• 09 декабря 2025
Чи правда що можна розраховуватися зимовою підтримкою в Форі?
Чоловік сьогодні сказав що на касі самообслуговування можна деякі продукти були і під ними національний кешбкек
Анонім Секретар• 10 декабря 2025
Нельзя, постоянно кассиров задалбывают бабки. Каждый день одно и то же
В курсі діла• 10 декабря 2025
можна але виключно за товари де є позначка нац. кешбек. сьогодні купувала в Форі фрукти, хліб, молоко, воду мінеральну, морозиво. значок кешбеку був лише на молоко Ферма)