Тріль підпільний• Изменено вчера в 17:21
В роддом нужно брать смесь?
Боюсь что молоко не прибудет вовремя или вообще не будет и малыш будет голодный. Брать на всякий случай или нет, или мне уже в роддоме скажут нужна ли она?
Вероятненько• вчера в 17:23
Да и... настраивайтесь на лучшее сразу) молоко - оно гормонозависимое, почитайте механизмы образования и (важно!) отделения
Дама с заначкой• вчера в 17:23
Так молоко не одразу прибуває. Спочатку молозиво. Потім чим частіше прикладатимете дитину, тим більше буде молока.
Жена_КотораяСтена• вчера в 17:24
Ответ дляДама с заначкой
У мене дитина народилася 2800, за два дні стала 2600 і на мене наорала неонатологша, щоб пригодовувала, то я ходила брала у шприц їхню суміш, на 5 день прийшло молоко і вдома вже стало повністю ГВ.
Крим мій• вчера в 17:25
Моему не хватало молока. Он так возмущался, что медсестра сама принесла ему прикорм.
Дама с заначкой• вчера в 17:26
Ответ дляЖена_КотораяСтена
В перші дні дитина трохи втрачає вагу. Жахливо, що такі пані працюють в пологових і дозволяють таку поведінку.
Жена_КотораяСтена• вчера в 17:27
Ответ дляДама с заначкой
Вона просто залякала, що як буде менше 2600, то від мене заберуть дитину у відділення для недоношених, звісно, я злякалася, а потім за місяць набір ваги був півтора кіло.
Домовенок Кузя• вчера в 17:29
В роддоме у вас и не будет молока, оно только на 3-4 сутки появляется
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Жах, ото працівники, маму новонародженого треба підтримувати та допомагати, а не залякувати!
Домовенок Кузя• вчера в 17:30
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Не верю. Новорожденный в норме теряет в весе
Жена_КотораяСтена• вчера в 17:30
Ответ дляДомовенок Кузя
То значить я брешу. Тільки нащо це мені.
Пліткарка• вчера в 17:30
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Не треба, якщо що, то там видають суміш.
Мне ничего не выдавали. Отправляла мужа купить.
Домовенок Кузя• вчера в 17:31
Ответ дляКрим мій
Откуда в первые трое суток молоко?
Жена_КотораяСтена• вчера в 17:31
Ответ дляПліткарка
Може, залежить від пологового? У нас було віконце де роздавали суміш у пляшки і шприці, хто як хотів.
Домовенок Кузя• вчера в 17:32
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Если ребенок недоношенный и с низким весом, вам сразу должны были объяснить, нужно или нет докармливать. С момента родов.
Жена_КотораяСтена• вчера в 17:34
Ответ дляДомовенок Кузя
Ніхто нічого не пояснював, народила бери дитину і іди. Дитина була доношена, 38 тижнів, планове кесарське. Потім прийшли накричали що треба будити на годування. Потім за цю вагу. Це ще й платні пологи були.
Пліткарка• вчера в 17:34
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Наверное. Мне предложили только ’донорское’ молоко, оно у них было в наличии, там всё без проблем, а если смесь, то надо самим купить.
Домовенок Кузя• вчера в 17:35
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Как то слишком большая концентрация некомпетентности в одном моменте
Жена_КотораяСтена• вчера в 17:36
Ответ дляДомовенок Кузя
Якщо що це обласний пологовий був) Ну то таке. Ми і самі розібралися, виписали, дитина здорова і на тому дякуємо.
Я не брала суміш не з першою, ні з другою дитиною. Народжувала у вересні, в переліку сумішей не було, на території пологового була аптека і думала, що у випадку необхідності можна там купити
Вам треба подивитися, де Ви будете народжувати, чи є аптека поруч і хто туди піде в разі потреби.
Кашпо• вчера в 17:50
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вам досталась тупа неонатолог. Їй цифри важливіше за людське життя.
Крим мій• вчера в 18:13
Ответ дляДомовенок Кузя
Откуда в первые трое суток молоко?
Молозиво сначала, потом молоко прибывает. С дочками проблем вообще не было.
Домовенок Кузя• вчера в 18:13
Ответ дляКрим мій
Ну так потом же прибывает, а не первые сутки в роддоме
Крим мій• вчера в 18:15
Ответ дляДомовенок Кузя
Так он не в первые сутки начал плакать. Мы почти неделю лежали, так как у меня с почками проблемы начались.
Синиця у спідниці• вчера в 19:50
Не надо. Я рожала в 2020м, в роддоме давали их смесь, если ребенок потерял более 10% веса при рождении, а у мамы молока все нет. Это конечно не отменяло постоянные прикладывания ребенка к груди, если ребенок с мамой.
Фиктивная• вчера в 22:38
Можете не брати, зорієнтуєтесь на місці. Якщо потрібно буде і в пологовому не видаватимуть - зараз купити і привезти не проблема.