Мовчу, але хочу• 01 ноября 2025
Хто годував дитину зцідженим молоком? До якого віку?
Доброго дня. Хто годував дитину зцідженим молоком? До якого віку? Бо читала, що після року пляшку давати не можна. Але дитина в 10 місяців, ще їсть вночі і вдень молоко через пляшку.
Борщичок• 01 ноября 2025
До 1 младшего , 1,5 года старшего , сейчас бы вообще не кормила , была молодая верила в священую сиську , а по факту мои дети маленькие болели больше чем дети которых кормили смесью
Мовчу, але хочу
• 01 ноября 2025
Ответ дляАнтиТроль
Зціжуйте в чашку. В чому проблема.
Засинає з пляшечкою
АнтиТроль• 01 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Засинає з пляшечкою
Ну наливайте суміш в пляшечку
Мовчу, але хочу
• 01 ноября 2025
Ну в мене малюк народився передчасно і на молоці дуже гарно набирає, вірю що недарма, але дуже це важко
Парасюха• 01 ноября 2025
Ответ дляБорщичок
Ви сугубо зцідженим годували до такого віку чи все ж цицю смоктали?
Мовчу, але хочу
• 01 ноября 2025
Ответ дляАнтиТроль
Ну наливайте суміш в пляшечку
Та читала, що пляшечку після року не можна, псуються зуби, а в нас асоціація на сон пляшечка.
Глаголиця• 01 ноября 2025
А смысл сцеживать, если вы дома? Или вы на работе когда он засыпает на ночь?
сладкий_ноябрь• 01 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Засинає з пляшечкою
Годуйте раніше
Взагалі потрібно дитині зуби чистити перед сном
Борщичок• 01 ноября 2025
Ответ дляПарасюха
Нет кормила только сцеженым с рождения , дети с рождения грудь не брали
АнтиТроль• 01 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Так в чому ви бачите проблему в зуіжуванні чи в пляшці? Визначіться
Парасюха• 01 ноября 2025
Ответ дляБорщичок
Та ви герой.
Це важко.
Але ви кажете діти боліли. ...тут же який механізм. Дитина смокче сосок. Він всмоктує слину. Організм мами аналізує її дефіцити і видає молоко з компенсацією. Це космос просто як все влаштовано.
А ваш організм всліпу батрачив.
Вцілому, я вірю в неймовірну силу материнського молока.
А взагальному, кажуть, з імунітетом народжуються. спадково передається також.
Різні є приклали, де на гркдному не хворіли майже і де хворіли сильно. Тому це важка математика
Це важко.
А ваш організм всліпу батрачив.
Борщичок• 01 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Не знаю одного кормила 1, перестала кормить так как сам отказался от бутылки , старший до 1,5 молоком кормила и до 2 смесью с бутылки . У старшего идеальные зубы , у младшего кариес на кариесе это все индивидуально и не от бутылки зависит
Парасюха• 01 ноября 2025
Ответ дляБорщичок
Ротове дихання сама головна причина карієсу. Рот пересихає особоиво вночі, слина перестає виконувати захисну функцію.
Обов´язково це виправляти у ортодонта, аденоіди слідкувать
Сегодня я не я• 01 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
У нас трёхлетний на ночь требует бутылку, ритуал засыпания такой, зубы как зубы.
Борщичок• 01 ноября 2025
Ответ дляПарасюха
Ребенок в тренере спит поэтому дышит только носом
Мовчу, але хочу
• 01 ноября 2025
Ответ дляГлаголиця
Народилася дитина на 32 тижні, годували через зонд, потім з пляшечки, груди так і не взяла.
Мовчу, але хочу
• 01 ноября 2025
Ответ дляСегодня я не я
А з прикусом теж все нормально?
Мовчу, але хочу
• 01 ноября 2025
Ответ дляБорщичок
А чому потім суміш давали, погано їв прикорм?
Зілля до весілля• 01 ноября 2025
Я сцеженным кормила почти до 5 месяцев, потом взял грудь. С бутылки давала ряжанка перед сном с 1,5 лет когда начала отлучать от груди. Полностью от нее отказались где-то 1,10-1,11. С зубами все в порядке
Мовчу, але хочу
• 01 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Годуйте раніше
Чистимо зуби. Але асоціація на сон пляшечка.
сладкий_ноябрь• 01 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Так а сенс, якщо дитина потім з пляшкою?
сладкий_ноябрь• 01 ноября 2025
Ответ дляСегодня я не я
Ну ви ж розумієте, що це не норм
Борщичок• 01 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Нет считаю что лет до 3 смесь лучше чем молоко .
Мовчу, але хочу
• 01 ноября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так йому лише 10 місяців, основа харчування гв, або суміш, я ж не можу морити його голодом
Мадам Подлинник• 01 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Здоров´я зубів то не від пляшечки. Племінниця до трьох років пила суміш з пляшечки.
празники не помню• 01 ноября 2025
Ответ дляБорщичок
Про здоровье - это и про будущее тоже.
Проблемы с сердцем во взрослом возрасте, ожирение и тд
сладкий_ноябрь• 01 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Так дитині 10 міс, але може повність бути на прикормі і їсти повноцінно
Своего не предлагать• 01 ноября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Відходьте від цієї асоціації. І чому ви не давали груди, а зціжувалися?
Я не впевнена, наскільки та пляшка впливає на зуби, але я і ще кілька заморочливих мам не давали ні соски ні пляшки. То інші з ’нашої пісочниця’ з брекетами, наші діти (вік 17-14) ні. І це при тому, що у мене криві зуби, у батьків криві зуби, чоловік двічі ходив з брекетами (останній раз у 35 років). Думала все, нашій дитині треба буде з пелюшок збирати на брекети. Виявилося, що ні.
Не даремно заморочилась, виходить.
бибизяна• 01 ноября 2025
Ответ дляПарасюха
Та ви герой.
Це важко.
А ваш організм всліпу батрачив.
Це важко.
А ваш організм всліпу батрачив.
Я годувала зціженим до року. Дитина не хворіла до 2,5 (до походу в садок). Так що, як на мене, то вроджене або рандомне і ГВ тут абсолютно ні до чого