Мовчу, але хочу• 01 ноября в 08:47

Хто годував дитину зцідженим молоком? До якого віку?

Доброго дня. Хто годував дитину зцідженим молоком? До якого віку? Бо читала, що після року пляшку давати не можна. Але дитина в 10 місяців, ще їсть вночі і вдень молоко через пляшку.
АнтиТроль• 01 ноября в 08:49
Зціжуйте в чашку. В чому проблема.
Борщичок• 01 ноября в 08:49
До 1 младшего , 1,5 года старшего , сейчас бы вообще не кормила , была молодая верила в священую сиську , а по факту мои дети маленькие болели больше чем дети которых кормили смесью
автор Мовчу, але хочу • 01 ноября в 08:50
Ответ дляАнтиТроль
Зціжуйте в чашку. В чому проблема.
Засинає з пляшечкою
АнтиТроль• 01 ноября в 08:51
Ответ дляМовчу, але хочу
Засинає з пляшечкою
Ну наливайте суміш в пляшечку
автор Мовчу, але хочу • 01 ноября в 08:53
Ну в мене малюк народився передчасно і на молоці дуже гарно набирає, вірю що недарма, але дуже це важко
Парасюха• 01 ноября в 08:54
Ответ дляБорщичок
Ви сугубо зцідженим годували до такого віку чи все ж цицю смоктали?
автор Мовчу, але хочу • 01 ноября в 08:54
Ответ дляАнтиТроль
Ну наливайте суміш в пляшечку
Та читала, що пляшечку після року не можна, псуються зуби, а в нас асоціація на сон пляшечка.
Глаголиця• 01 ноября в 09:00
А смысл сцеживать, если вы дома? Или вы на работе когда он засыпает на ночь?
сладкий_ноябрь• 01 ноября в 09:02
Ответ дляМовчу, але хочу
Засинає з пляшечкою
Годуйте раніше
Взагалі потрібно дитині зуби чистити перед сном
Борщичок• 01 ноября в 09:02
Ответ дляПарасюха
Нет кормила только сцеженым с рождения , дети с рождения грудь не брали
АнтиТроль• 01 ноября в 09:08
Ответ дляМовчу, але хочу
Так в чому ви бачите проблему в зуіжуванні чи в пляшці? Визначіться
Парасюха• 01 ноября в 09:18
Ответ дляБорщичок
Та ви герой.
Це важко.
Але ви кажете діти боліли. ...тут же який механізм. Дитина смокче сосок. Він всмоктує слину. Організм мами аналізує її дефіцити і видає молоко з компенсацією. Це космос просто як все влаштовано.
А ваш організм всліпу батрачив.
Вцілому, я вірю в неймовірну силу материнського молока.
А взагальному, кажуть, з імунітетом народжуються. спадково передається також.
Різні є приклали, де на гркдному не хворіли майже і де хворіли сильно. Тому це важка математика
Борщичок• 01 ноября в 09:19
Ответ дляМовчу, але хочу
Не знаю одного кормила 1, перестала кормить так как сам отказался от бутылки , старший до 1,5 молоком кормила и до 2 смесью с бутылки . У старшего идеальные зубы , у младшего кариес на кариесе это все индивидуально и не от бутылки зависит
Парасюха• 01 ноября в 09:27
Ответ дляБорщичок
Ротове дихання сама головна причина карієсу. Рот пересихає особоиво вночі, слина перестає виконувати захисну функцію.
Обов´язково це виправляти у ортодонта, аденоіди слідкувать
Сегодня я не я• 01 ноября в 09:30
Ответ дляМовчу, але хочу
У нас трёхлетний на ночь требует бутылку, ритуал засыпания такой, зубы как зубы.
Борщичок• 01 ноября в 09:32
Ответ дляПарасюха
Ребенок в тренере спит поэтому дышит только носом
автор Мовчу, але хочу • 01 ноября в 09:44
Ответ дляГлаголиця
Народилася дитина на 32 тижні, годували через зонд, потім з пляшечки, груди так і не взяла.
автор Мовчу, але хочу • 01 ноября в 09:48
Ответ дляСегодня я не я
А з прикусом теж все нормально?
Ответ дляБорщичок
А чому потім суміш давали, погано їв прикорм?
Зілля до весілля• 01 ноября в 09:51
Я сцеженным кормила почти до 5 месяцев, потом взял грудь. С бутылки давала ряжанка перед сном с 1,5 лет когда начала отлучать от груди. Полностью от нее отказались где-то 1,10-1,11. С зубами все в порядке
автор Мовчу, але хочу • 01 ноября в 09:52
Ответ длясладкий_ноябрь
Годуйте раніше
Чистимо зуби. Але асоціація на сон пляшечка.
сладкий_ноябрь• 01 ноября в 10:04
Ответ дляМовчу, але хочу
Так а сенс, якщо дитина потім з пляшкою?
сладкий_ноябрь• 01 ноября в 10:04
Ответ дляСегодня я не я
Ну ви ж розумієте, що це не норм
Борщичок• 01 ноября в 10:08
Ответ дляМовчу, але хочу
Нет считаю что лет до 3 смесь лучше чем молоко .
автор Мовчу, але хочу • 01 ноября в 10:37
Ответ длясладкий_ноябрь
Так йому лише 10 місяців, основа харчування гв, або суміш, я ж не можу морити його голодом
Мадам Подлинник• 01 ноября в 10:45
Ответ дляМовчу, але хочу
Здоров´я зубів то не від пляшечки. Племінниця до трьох років пила суміш з пляшечки.
празники не помню• 01 ноября в 11:06
Ответ дляБорщичок
Про здоровье - это и про будущее тоже.
Проблемы с сердцем во взрослом возрасте, ожирение и тд
сладкий_ноябрь• 01 ноября в 11:15
Ответ дляМовчу, але хочу
Так дитині 10 міс, але може повність бути на прикормі і їсти повноцінно
Своего не предлагать• 01 ноября в 11:28
Ответ дляМовчу, але хочу
Відходьте від цієї асоціації. І чому ви не давали груди, а зціжувалися?
Я не впевнена, наскільки та пляшка впливає на зуби, але я і ще кілька заморочливих мам не давали ні соски ні пляшки. То інші з ’нашої пісочниця’ з брекетами, наші діти (вік 17-14) ні. І це при тому, що у мене криві зуби, у батьків криві зуби, чоловік двічі ходив з брекетами (останній раз у 35 років). Думала все, нашій дитині треба буде з пелюшок збирати на брекети. Виявилося, що ні.
Не даремно заморочилась, виходить.
бибизяна• 01 ноября в 12:18
Ответ дляПарасюха
Та ви герой.
Це важко.
А ваш організм всліпу батрачив.
Я годувала зціженим до року. Дитина не хворіла до 2,5 (до походу в садок). Так що, як на мене, то вроджене або рандомне і ГВ тут абсолютно ні до чого