Срочнокпсихологу• вчера в 21:10

Що обрали б зарплата

Офіційна вся.. 22 тис. Грп або 25 тис офіційна мінімалка 8000 решта в конверті
Зробіть вибір:
вже голосів: 50
22 офіційну всю
8 мініма решта конверт
Швидкоруч• вчера в 21:12
Офіційну, різниця замала, не вартує потенційних втрат
Печальки.нет• вчера в 21:13
Играть в игру, в которой работу могут не оплатить? А так же оплатить по минималке больничные, отпускные и пр. Для чего эти риски?
Одні думки• вчера в 21:13
Офіційна. При оф. зарплаті- відпустка, оплата в любому разі буде. При звільненні- компенсація. При мінімальці-все на розсуд роботодавця, і як показує практика- починаються качелі
Галя-краля• вчера в 22:31
Тільки офіційна 100%.В конверти вже награлась.
Ниф_ниф• сегодня в 13:26
так вам платить будут 25 ? или минус налоги с 8 тыщ
автор Срочнокпсихологу • сегодня в 19:19
Ответ дляНиф_ниф
З 8 тисяч налог покривають конвертом тобто чистими оф.зарплата плюсиконверт =25 тис.
Ниф_ниф• 1 час назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
При официальной 22к , получите 16940 ?
А смысл такой работы