...аяприкольная• сегодня в 00:45
Хто оформлював допомогу при народженні дитині, що народилась закордоном?
Цікавить подача документів після 1 липня 2025 до ПФУ, а саме свідоцтво про народження з апостелем, з перекладом, з завіренням у консула достатньо зробити ксерокопію та завірити особисто написом згідно з оригіналом, чи недостатньо і вимагають ці копії завіряти у консульстві чи нотаріуса?
Гуру троллинга• сегодня в 00:47
Ну как вы себе это представляете? Так сами от руки если начнут все подавать?))))
Ло Шарик• сегодня в 00:52
Дочка родила в Израиле. Вначале я тоже решила поузнавать что и как..и бросила это дело.
...аяприкольная
• сегодня в 00:57
Ответ дляЛо Шарик
Справа в тому, я дзвонила на гарячу лінію ПФУ, та мені сказали з усіх документів, зі списку зробити копії та завірити особисто, типу копія вірна, число підпис на кожній сторінці. Але питала вже в іншому чаті біженців, що також народили закордоном, то мені одна відповіла, що подавала вже майже рік назад до соц захисту (з липня 2025 вже до ПФУ треба) і робила два оригінала перекладу свідоцтва на укр. мову і обидва завіряла у посольстві, щоб один надіслати для оформлення
...аяприкольная
• сегодня в 01:07
Ответ дляГуру троллинга
Я це не вигадала, а дзвонила на гарячу лінію ПФУ, і там сказали, що робити копії з свідоцтва про народження, з перекладу на українську, з усіх сторінок (завірення, апостиля) і писати на кожній сторінці згідно з оригіналом,але через те, що мені до цього часу говорили зовсім іншу інформацію люди що оформлювали вже допомогу, але робили це майже рік тому та відсилали на адресу соцзахисту, то я незнаю кому вірити
Ms. Анонимная• сегодня в 01:10
А підтвердження громадянства не вимагають?
Бо я ще нічого не подавала. Але в мене є переклад і нотаріально завірений, і копія від нотаріуса. Я думала ще треба підтвердження громадянства :)
Мені б ще в свідоцтво багатодітних дописати нову дитину :)) це взагалі мабуть квест з квестів :))
...аяприкольная
• сегодня в 01:13
Ответ дляMs. Анонимная
Так в мене теж є переклад і нотаріально завірений, але ж я свій оригінал віддати не можу, тобто треба було одразу і дуплікат робити. Набуття громадянства вже теж є, але воно для оформлення виплат не потрібне
...аяприкольная
• сегодня в 01:15
Ответ дляMs. Анонимная
А ви вже дізнавалися, як подавати це свідоцтво? Переклад на українську має бути з живою печаткою, чи достатньо копії з оригіналу?
Полонянка SexShop-а!• сегодня в 04:06
Ответ для...аяприкольная
Що вам заважає замовити українське свідоцтво про народження? Якщо у вас є довідка якась з медичного закладу де народжували, то йдете в консульство і замовляєте свідоцтво. Про оригінал іноземного мовчите. І зразу довідку про громадянство. Якщо повернетеся в Україну, то така довідка полегшить життя, її вимагатимуть щоразу, як тільки бачитимуть місце народження дитини.