Я пані прохана...• вчера в 11:25

Зимове взуття яке?

Потрібне взуття на теплу зиму для старшої жінки. Для офісу ( тобто дутіки не підходять). Легеньке. Зручне. НЕ слизьке. На ширшу ногу і високий підйом. Порадьте, будь ласка, на що варто дивитися. Щоб з приміркою. Онлайн ризиковано.
Дівчина Гілмор• вчера в 11:27
Міда
Моя улюблена страшко• вчера в 11:27
Екко
Я тут с краю постою• вчера в 11:28
Кларкс, в них є різна повнота
220В• вчера в 11:30
В мене і широка і високий підйом. Купую в Сезоні звичайні шкіряні ботінки на байці укр виробника. В нас є стаціонарний магазин. В них більшість моделей взуття повномірні.
Я тут с краю постою• вчера в 11:30
Ще є чудовий варіант для старших людей hotter , але я не впевнена, що є офлайн десь у нас
Ms. Iphone• вчера в 11:34
в офісі ходять в літніх туфлях,балетках. яке зимове? або демі ботиночки.
маю в продавалці туфлі Gabor 40,5 р.устілка 27 см, 5 см каблук. на широку ногу і високий підйом. Шкіра ,брала в інтертопі. Пролежали в шафі
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 11:38
Ответ дляMs. Iphone
В літніх то де добре опалюється. Іноді носять ботинки
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 11:39
Кларксы очень комфортные ботинки. Но я онлайн с европы магазина заказывала
Мая твая не панимать• вчера в 11:44
Ответ дляДівчина Гілмор
Міда
воно ж дубове
БезПаспортаНеПродаю• вчера в 11:55
Кларкс, Рикер и т.д
Ноу коммент• вчера в 12:00
Ответ дляМая твая не панимать
воно ж дубове
ні. завжди мамі купую.. добротні шкіряні туфлі
Замурмишка• вчера в 12:24
Экко
Замурмишка• вчера в 12:26
Ответ дляДівчина Гілмор
Міда
Какая Мида,оно дерево дуб
автор Я пані прохана... • вчера в 13:19
Ответ дляMs. Iphone
Офіси різні є, на превеликий жаль. Треба малого розміру. 36-37. А фірму Gabor люблю також.
автор Я пані прохана... • вчера в 13:27
Ответ для220В
Ніби також бачила в нас магазин їх. Але не бачила легеньких черевиків- чобітків. З важкезними підошвами, що забити можна. Може для молоді і нормально.