Стебель березы• 11 декабря в 14:56

Лампи в школу - для дітей на парту

Роздуплоились ми. Будемо купувати ті лампи на парти дітям.
Подалаться інфо - як у вас то влаштовано якщо старші класи?

індивидуально у кожного чи на парту на двох?
якщо ходять по кабінетам - то як? носять за собою?
які моделі тощо
Чесно брешу• 11 декабря в 14:59
У вас не вмикають генератор?
Черный Ловелас• 11 декабря в 15:00
Мое мнение у каждого должен быть свой фонарь еще и каждому по налобнику на всякий случай.
ЕжеМышь• 11 декабря в 15:00
А как они заряжаться будут?
автор Стебель березы • 11 декабря в 15:00
Ответ дляЧесно брешу
У вас не вмикають генератор?
ні, скоти
скаргу написала
Шотуткоїться?• 11 декабря в 15:01
Дичина якась
автор Стебель березы • 11 декабря в 15:02
Ответ дляШотуткоїться?
Дичина якась
і не кажіть, без світла кр сьогодні писали
Звезда в шоке• 11 декабря в 15:02
Ответ дляЧесно брешу
У вас не вмикають генератор?
Так в большинстве школ не включают.
У нас тоже света нет, причем в 2-х школах
Сонячний день• 11 декабря в 15:03
Ответ дляСтебель березы
ні, скоти
скаргу написала
У нас в школі немає генератора. Кожен учень носить лампу з собою кожного дня, вдома заряджає. Ми купили розкладну на акумуляторі, компактна, дуже зручно в рюкзаку носити.
автор Стебель березы • 11 декабря в 15:03
Ответ дляСонячний день
чудово, дякую за конкретні приклади
Чесно брешу• 11 декабря в 15:03
Ответ дляСтебель березы
ні, скоти
скаргу написала
У нас друга зміна завжди є світло на генераторах. В першу трохи економлять, вмикають тільки якщо дуже темно на першому уроці. Але якщо є можливість поміняти уроки, то просять міняти. Наприклад, щоб першим був фізкультура, а далі стає світліше і можна без генератора.
Звезда в шоке• 11 декабря в 15:04
Ответ дляСонячний день
У нас генератор есть, а вот чем его заправлять - закончилось через месяц и школа говорит, что ждет финансирование
дамаАмстердама• 11 декабря в 15:05
На дошку направлено 2 прожектори. На партах свої, кожен що приніс. Усі носять з собою по класам. 2 на парту. Заряджають вдома. Пів класа по факту не носять, уроки скоротили. Купуйте щось що в портфелі зручно носити. Те що купували ми вже не купите. у нас були світильники по 115 грн за шт.
Чесно брешу• 11 декабря в 15:08
Ответ дляЗвезда в шоке
Нам фінансують всі, хто тільки може. Директор просить від усіх місцевих підприємців, а потім пише подяки про допомогу. Того, що виділяє держава не вистачає... Взагалі, не розумію, чому вимикають школи, дитячі садки? Невже дешевше виділяти кошти на пальне?
автор Стебель березы • 11 декабря в 15:16
Ответ длядамаАмстердама
та да, я щось роздуплилась запізно
Новорічна пальма• 11 декабря в 15:16
Ответ дляЗвезда в шоке
Так вже б батьки скинулись і не псували дітям зір.
Звезда в шоке• 11 декабря в 15:19
Ответ дляНоворічна пальма
Может бы и скинулись. Но администрация/учителя, наверное, боятся просить, а родители сами не организуют
Пукимончиг• 11 декабря в 15:29
Ответ дляЗвезда в шоке
То лучше уже родителям на топливо сбрасываться, чем лампы покупать, которые кардинально ничего не меняют и портят зрение ребенка.
Либо скинуться на экофло для класса и в нем сидят (не ходят по школе). Для класса, по факту, самый бюджетный вариант подойдёт.
КонФФетОшка• 11 декабря в 15:30
У моих типа таких, компатные. Акумы слабые были, поменяли на побольше. Заряжать надо каждый день все равно.
Ворую вкусняшки• 11 декабря в 15:36
Купили экофлоу и лампы в потолок вмонтировали
Это младшая школа
Бідося• 11 декабря в 15:39
Дівчата, підкажіть що за лампи Ви купуєте. Узнала, що у нас в селі в недобудові мешкає бабця 75+ років, є певні проблеми чи то з психічним здоров’ям , чи просто з нерозумінням і вона без світла геть , коли вимикають світло і дуже часто на її хутір те світло можуть і не вмикати. До своєї кози ходить поночі чуть не навпомацки при світлі маленького фонарика, але от щоб в хаті їй світило, щоб могла хоть їсти приготувати. Я хочу їй купити щось таке, щоб вона легко могла розібратися. Сама граюся з павербанком, але для неї то непостижимо. Щоб акуиудятор не здох , бо купила їй кеміпнговий фонар - то він вже ледь жевіріє. Я сама не дуже в цьому розбираюся.
Квітка Миру• 11 декабря в 15:48
Ответ дляБідося
Я таку лампу-ліхтар на Касті взяла. Дуже зручно в руках носити, і щоб заряджати є провід зі штекером звичайним, його вимкнути в розетку а інший кінець в саму лампу - там великий отвір, для пенсіонерів дуже зручно, не переплутаєш. Дуже довго триває заряд
Звезда в шоке• 11 декабря в 16:03
Ответ дляПукимончиг
Это для младшей школы - не ходить по классам. Все остальные ходят
Пукимончиг• 11 декабря в 16:04
Ответ дляЗвезда в шоке
В ковид же не ходили и старшие. Значит это вариант рабочий в таких условиях.
Звезда в шоке• 11 декабря в 16:11
Ответ дляПукимончиг
У нас в ковид дома сидели, а когда вышли, то ходили
Бідося• 11 декабря в 16:21
Ответ дляКвітка Миру
Дякую .Дуже Вам дякую.