Посудомойка• 10 ноября в 14:40
Отключения света и школа
Как у ваших детей в школах решают этот вопрос? У нас вот никак. Школа оказалась вообще не готова.
Пушап Мі мі• 10 ноября в 14:41
Очень странно, что этот вопрос раньше не поднимался. по факту лампочек акумуляторных купить и уже можно провести урок.
Непогодка• 10 ноября в 14:42
Генератори ще з 2022 року
Німці дали
Тепло і світло в школі
Паливо дають підприємства які на території отг
Німці дали
Тепло і світло в школі
Самохвалова• 10 ноября в 14:42
Від школи залежить. Поруч платна, там генератор, світло завжди, через дорогу державна, думаю розумієте що там ніфіга, батьки думають як освітити клас
И_В_офигительных_штанах• 10 ноября в 14:45
В школі у дитини уроки з 8:30 до 14:00, вистачає денного світла. По опаленю не знаю, але не жалівся, що холодно
РокерША• 10 ноября в 14:47
У нас класс на южной стороне, светло в классе, сдвигают парты ближе к окну (1я смена). Если солнце светит, то очень тепло. 2я смена с лампами сидит светодиодными. Плюс знаю что родители купили каждому ребенку маленькие настольные лампы от батареек. Генератор есть, но он на убежище.
Столічна штучка• 10 ноября в 14:47
Никак не решают. Темно, ни доски, ни интернета.
Генератор есть, его купили типа в «пункт незламності», но он бытовой, на условные 1-2 киловата, зарядить несколько телефонов.
Тирамісу на терасі• 10 ноября в 14:48
Ответ дляНепогодка
Генератори ще з 2022 року
Німці дали
Тепло і світло в школі
Німці дали
Тепло і світло в школі
В нас так прикольно, генератор дійсно дали сусідньому ліцею, але прикол в тому, що він від початку війни жодного дня не працював тому що взагалі немає ніякого укриття. Ми просили передати генератор нашому ліцею - ні, він закріплен за тим закладом освіти. Нам цього літа поставили сонячні панелі, але на що їх вистачає точно сказати не можу. Наче на освітлення кабінетів та укриття
Сяду на шию, дорого!• 10 ноября в 14:49
У молодшої доньки в класі є резервне освітлення, встановлювали батьки за свій рахунок. У старшої доньки такого нема, бо уроки в різних класах. Але добре, що хоча б не друга зміна як в минулому році. Не знаю, правда, як буде з харчуванням, чи тягне шкільний генератор, бо у нас все на електриці.
Посудомойка
• 10 ноября в 14:49
Ответ дляСамохвалова
Я трохи в шоці. Четвертий рік, я думала, всі заклвди вже вирішили це питання. Для мене це сюрприз. Ми переїхали в нове місто і це нова школа і такий облом
Посудомойка
• 10 ноября в 14:50
Ответ дляНе заздріть тьоті
Денне світло. Вся школа навчається в першу зміну.
Пасмурно. Зараз мало світла
Столічна штучка• 10 ноября в 14:50
Ответ дляТирамісу на терасі
Получается, что панели генерируют больше всего пока детей в школе нет ( лето) и пока электричество не отключали. В такую пасмурную погоду их хватит только на освещение ненадолго.
Сяду на шию, дорого!• 10 ноября в 14:51
Ответ дляПосудомойка
Пасмурно. Зараз мало світла
Я давала доньці з собою настільну лампу…
Тирамісу на терасі• 10 ноября в 14:52
Ответ дляСтолічна штучка
Можливо, точно не скажу. До осінніх канікул відключень не було, а після вони ще не виходили до школи, тому що після прильоту замінюють вікна в школі і ще не було опалення, тому увесь ліцей на дистанційному навчанні
Тирамісу на терасі• 10 ноября в 14:54
Ответ дляСтолічна штучка
Освітлення на пару годин це вже хоть щось. До речі генератор є, але він маленький для пункту незламності в школі, тобто лише чергове освітлення в укритті. Але його позаминулої зими вмикали, люди приходили заряджали телефони
Бачу_майбутнє• 10 ноября в 14:55
Ответ дляСяду на шию, дорого!
У нас клас ділять на групи-немає змоги кругом зробити освітлення. Школа ,начебто ,і державнп- але внески платимо. 500 грн. За генератор ніхто не чешеться третій рік...
Столічна штучка• 10 ноября в 14:57
Ответ дляТирамісу на терасі
Мы в ЖК устанавливали. Это хороший вариант экономии в целом, но не спасает при длительных отключениях зимой. На освещение хватит, на насосы и котлы не факт. Но для школы
, респект вашему директору и местным властям.
Не заздріть тьоті• 10 ноября в 14:57
Ответ дляПосудомойка
Пасмурно. Зараз мало світла
Вистачає. Нормально.
Настасья Пицун• 10 ноября в 14:58
Отопление в школе есть.
Дневного света должно хватать. Вот сейчас уже я бы включила свет и дома, но уроки закончатся через 7 минут. Не критично.
Сяду на шию, дорого!• 10 ноября в 15:00
Ответ дляБачу_майбутнє
500грн це внески за місяць чи півроку-рік? Молодша донька зараз в 4 класі, переважна більшість уроків проходить в її класі.
Крапипопка• 10 ноября в 15:02
У нас змінився директор в школі. Вона, звісно, не без своїх приколів. Але тим не менш: одразу знайшлися кошти на ремонт, на потужний генератор, на нову кухню (працює навіть при відключеннях) і ще багато чого. Вона навіть хотіла рити нове укриття (знайшла меценатів), але керівництво громади не дало добро.
На початку року я здала гроші тільки на дрібні розходи типу серветок і води. Ніяких коштів в фонд школи ніхто не збирає.
Посудомойка
• 10 ноября в 15:04
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Яку?
Бачу_майбутнє• 10 ноября в 15:06
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Місяць.
Забула що?• 10 ноября в 15:06
Аккумуляторные настольные лампы. Но проблему отсутствия отопления это не решает. Поэтому как и в прошлом году либо раньше уйдут на каникулы либо сделают онлайн.
Посудомойка
• 10 ноября в 15:07
Ответ дляЗабула що?
Можете поделиться моделью лампы? Я покупала как-то - такая,фигня оказалась
Крапипопка• 10 ноября в 15:13
Ответ дляПосудомойка
Ви не у мене питали. Але можу порадити, я прям тут в продавалці купувала. Модель Topwell 1018l - дитина користується ввечері вдома, я цілком задоволена. Ціна взага смішна.