Стервочка• 12 декабря 2025
Де витягнути листок непрацездатності, окрім пенсійного фонду і дії?
Де витягнути листок непрацездатності, окрім пенсійного фонду і дії? Мама потрапила в лікарню, і в неї не було картки. Без картки не зайду в пенсійний фонд і дію.
Стервочка
• 12 декабря 2025
Ответ дляПік Антна
А якої саме картки не було у мами?
Банківської. Без неї я не не зроблю не дію, не зайду в пенсійний!
Стервочка
• 12 декабря 2025
Ответ дляПік Антна
Так тоді і лікарняного немає
Прийшла смс на мобільний, що створено медичний висновок про непрацездатність.
Фрекен бок• 12 декабря 2025
а зачем вам больничный, если не работает? можно взять выписку из больницы, ее всегда дают бумажную
Ля-ля-ля• 12 декабря 2025
В сімейного лікаря напевне запитайте чи бачить.
В дії немає лікарняних. Тільки в кабінеті ПФУ
Пік Антна• 12 декабря 2025
Ответ дляСтервочка
Ви можете пояснити що вам потрібно?
Бо у вас і листи не працездатності, і банківські карти і дія.
Що конкретно вам потрібно?
Пік Антна• 12 декабря 2025
Ответ дляСтервочка
А, згадала. Ще лікар що веде маму може видрукувати вам висновок
Ля-ля-ля• 12 декабря 2025
Ответ дляСтервочка
Для яких цілей вам його витягувати?
Що вам потрібно з ним зробити?
Одні думки• 12 декабря 2025
афтар хочит им по столу дирехтора ударить! на мол ! подавись! я болела!)))
Ля-ля-ля• 12 декабря 2025
Ответ дляОдні думки
Так там мати автора хворіла. Про її лікарняний питає. І мати безробітна.
Тому нічого не ясно яка ціль