Кручу хвости• 12 декабря 2025
Аэрогриль как помощник в похудении
Кто пробовал, можно ли сбросить вес, уменьшив количество жиров? Если кому то помогло, то что именно вы готовите.
Замурмишка• 12 декабря 2025
Потрібен баланс. Скільки ви їсте білків і вуглеводів? Чи є перекуси, в калорії вкладаєтесь? Моя біда це перекуси, прибрала їх. І намагаюсь більше істи каш і м´яса. Коли почала рахувати,виявилося, що я недобираю білки і вуглеводи.
Щас ухожу• 12 декабря 2025
Ответ дляКручу хвости
Я рахую все. Їм мало, але є + по жирах коли смажу на пательні. Все варити фізично не можу. Бо родина не їсть, а я собі все не маю ні сил ні бажання.
Так не жарьте. Варите, тушите.
сладкий_ноябрь• 12 декабря 2025
Для того щоб схуднути ви повинні зменшити рівень вуглеводів.
І вирахувати потрібний вам рівень жирів і білку
ОйЙой• 12 декабря 2025
Ответ дляЩас ухожу
А как вы еду разогреваете, если не в микроволновке?
До чого це?
Замурмишка• 12 декабря 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це кому як. Я не знала навпаки,як ті вуглеводи добрати.
сладкий_ноябрь• 12 декабря 2025
Ответ длянеДоЖиру
Мясо и овощи только там, без масла. Хотя я и на сковороде без масла много лет готовлю) на вес не влияет, тоже думала похудетт на здоровом питании 😅
Але ж все залежить від того, скільки ви їсте, в не лише від того, що готуєте без масла
сладкий_ноябрь• 12 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
Вагу можна зменшити дисципліною в прийомах їжі і розрахунком бжу.
Я тримаю режим харчування і так, в основному готую в аерогрилі так як це дуже зручно.
А просто так ви не схуднете бо перестанете їсти смажене.
Ще додам, найкраще допомагає схуднути повний раціон який сьогодні ви собі приготуєте на завтра поважений і розкладений по прийомам їжі і так щодня. Не знаєте що будете їсти завтра це 90%- зрив
+
Щас ухожу• 12 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
До чого це?
Интересно как люди греют еду, если не на масле растительном. Вот я не люблю разогревать в микроволновке - мне невкусно. А если на сковороде, то нужно масло, иначе пригорит.
SnowMaiden• 12 декабря 2025
Жиров до 75% рациона, белка 20-25 и 5 на углеводы из зелёных овощей и ягод.
И кожу сохраните и кости
сладкий_ноябрь• 12 декабря 2025
Ответ дляКручу хвости
Запікайте
Замурмишка• 12 декабря 2025
Ответ дляКручу хвости
Какое мясо? Курица в жирной кожи, да. Остальное же без масла или маринада с ним же будет сухо...
Ви користуєтесь додатком для підрахунку бжв і калорій? Спробуйте пару тижнів і ви зрозумієте помилки.
сладкий_ноябрь• 12 декабря 2025
Ответ дляКручу хвости
Я їм масло, авокадо, жирну рибу. Мені конче потрібно скинути, вага хоч ти вмри повзе до гори, інсулін на верху норми.
То не їжте
ОйЙой• 12 декабря 2025
Ответ дляЩас ухожу
Якщо немає мікрохв я даю трохи води
сладкий_ноябрь• 12 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
В якому сенсі не буде корочки?
В мене абсолютно все з корочкою
Якщо це прийом їжі на фото, то так ви не схуднете
сладкий_ноябрь• 12 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
І не потрібно їсти мало, потрібно їсти достатньо для схуднення
++++
Щас ухожу• 12 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
Якщо немає мікрохв я даю трохи води
Есть, но не люблю ее. Например, разогреть гречку. Тоже воду добавите?
сладкий_ноябрь• 12 декабря 2025
Ответ дляЩас ухожу
Спробуйте готувати так, щоб не гріти, ну або ж мікрохвильовка
Щас ухожу• 12 декабря 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
На раз варить гречку и мясо? Не, я готовлю на 2-3 дня. Не вижу смысла в готовке каждый день. В микроволновке не вкусно греть (
ОйЙой• 12 декабря 2025
Ответ дляЩас ухожу
Да трохи, але я рідко в таких ситуаціях буваю
Щас ухожу• 12 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
Готовите на раз?
ОйЙой• 12 декабря 2025
Ответ дляЩас ухожу
Готовите на раз?
Ні, готую звечора собі всі прийоми їжі на день. Для сніданку не потрібно гріти. Обід я їм в машині чи на роботі, на вечерю 20 грамів каші собі варю, тому рідко в ситуації коли немає мікрохвильової і потрібно гріти
Щас ухожу• 12 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
Обед не греете? Блин, почему мне так не нравится гретое в микроволновке (
ОйЙой• 12 декабря 2025
Ответ дляЩас ухожу
Грію в мікрохвильовці
сладкий_ноябрь• 12 декабря 2025
Ответ дляЩас ухожу
Смачно, просто змінюйте свої смакові звички. Зварити кашу на 1 раз це 10 хвилин часу.
Зате свіжа
Щас ухожу• 12 декабря 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Зате свіжа
А какие у меня вкусовые привычки? Я ем здоровую еду. Просто очень не люблю гретое в микроволновке.
Кручу хвости
• 12 декабря 2025
Ответ дляЗамурмишка
Я не добираю білки. Їх їсти змушую себе. Яйця не люблю. І проблема з жирами. Бо 1 бутер з маслом. Моцарела те се великий плюс.
Кручу хвости
• 12 декабря 2025
Ответ дляЩас ухожу
Так не жарьте. Варите, тушите.
Ніхто не буде їсти варене. А готовати по 3 види м´яса в мене немає часу. Є аерогриль тепер. В тому і питання
Кручу хвости
• 12 декабря 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Їм мало. Можу схуднути на 2-3 кіло якщо приберу вуглеводи практично повністю. Не буде зайвої рідини. Але одразу як ввожу норму заново плюс. І не важливо чи я ходжу по 15 тис щоденно. Це якийсь треш.
Кручу хвости
• 12 декабря 2025
Ответ дляЩас ухожу
Я нічого не грію так. Ну смажити звісно можу. Викладаю ту ж відбивну на паперовий рушник потім їм.
сладкий_ноябрь• 12 декабря 2025
Ответ дляКручу хвости
Їсти мало, це не значить їсти своє БЖВ.
От по своєму бжу вуглеводів можна не добирати, а не повністю їх виключати.
Яка в вас норма БЖВ ви знаєте?