Карамелька• 12 декабря в 15:33
Объясните свою любовь к котам?
Я вот собачница была в детстве, но как появилась кошка, то стала кошатницей на 100%. Мне кажется у них есть какой-то микроорганизм типа таксоплазмы, который заражает мозг человека и подчиняет его себе
Уси Пуси• 12 декабря в 17:04
Ответ дляАсобеннАя
У меня коты-компаньоны. Они именно привязаны к хозяевам. Любят нас! Очень ласковые и умные. По повадкам как собаки
У подруги регдолл, тоже считается компаньоном, по этим критериям и выбирали.
Любит только ребенка, остальные для нее обслуга.
У меня был обычный беспородный рыжий котик, в принципе, думаю, он меня любил, встречал всегда, тёрся, ходил за мной.
Но с собакой это все равно не сравнится.
Хвильоватиша• 12 декабря в 17:14
Ответ дляФизрукая
Я не знаю звідки любов до тварин в цілому, до усіх. Я взагалі якоюсь неземною народилася))) Просто обожнюю землю, квіти, природу, тварин. Я без цього не можу жити.
Аби не система - я б давно десь на хуторі жила , або в еко поселенні якомусь, серед всієї цієї краси. Бо це і є життя. Спостерігати за цим всім і бути його частиною.
Коти окрема любов, в мене прям ломка. От зараз на роботі, сиджу і думаю скоріше б до свого кота. Обожнюю розціловувати, нюхати, спати в обіймах.
А зараз я потребую собаку, прям дуже, але чоловік проти. Нічого, в мене вона точно буде
Яка система вам заважає?
Верочка 100%• 12 декабря в 17:46
Ответ дляДоктор Варвар
Собаки лучше, но коты там же , рядом
Угу, краще)
Особливо на 20 му поверсі без світла.
Якийсь француз, у якого лапки і він по сходах не вміє (не хоче)
Особливо на 20 му поверсі без світла.
Верочка 100%• 12 декабря в 17:47
Ответ дляНовопоштинская
Можу пояснити свою любов до гризунів. Вони ж такі мілашечки!
Демогоргон якийсь...
Верочка 100%• 12 декабря в 17:51
Ответ дляБавовна
Це щось пороблене.Не може людина так любите це волохати чудіще.Пфв ночі царапав під носом, потім топтався по грудях своїми тонкими лапками і урчав, як голуб, заснув в ногах, щоб я не спала пів ночі, бо може псіханути і піти, вранішній тик дик, по голові, по всьому, потім ор, і на останок ригнув еа білу дорожку і я сиджу зараз читаю тут про чужих котів і сумую за своїм, аж прям хочеться вийти на відеозв´язок з ним
Я вчора отримала лапою
Бо коти билися за краще місце на ліжку.
В воно було в мене на животі..
Бо коти билися за краще місце на ліжку.
В воно було в мене на животі..
Раз одела не бу• 12 декабря в 17:52
Ответ дляАсобеннАя
Бурмочка
Доктор Варвар• 12 декабря в 18:42
Ответ дляВерочка 100%
Угу, краще)
Особливо на 20 му поверсі без світла.
Переселяйтесь на первый
Верочка 100%• 12 декабря в 18:45
Ответ дляДоктор Варвар
Переселяйтесь на первый
А я на першому.
І в мене два кота
А от колега кожен день починає з жахів.
Встала о 4...
Спускала собаку на руках .
І в мене два кота
А от колега кожен день починає з жахів.
Встала о 4...
Спускала собаку на руках .
Доктор Варвар• 12 декабря в 18:47
Ответ дляВерочка 100%
А я на першому.
І в мене два кота
А от колега кожен день починає з жахів.
Встала о 4...
Спускала собаку на руках .
І в мене два кота
А от колега кожен день починає з жахів.
Встала о 4...
Спускала собаку на руках .
Мои не ходят в 4 утра.
И ходить полезно. Жопка будет супер.
Верочка 100%• 12 декабря в 18:51
Ответ дляДоктор Варвар
Мои не ходят в 4 утра.
И ходить полезно. Жопка будет супер.
Та 💯! Абсолютно згодна!
Але ми з котами краще поспимо пару годин, поки ви в дощ і сніг жопку качаєте о 6 ранку)
Доктор Варвар• 12 декабря в 18:54
Ответ дляВерочка 100%
Та 💯! Абсолютно згодна!
Написала же . Мои не ходят ни в 4, ни в 6. Как проснусь, выпущу пока омлет жарю, погуляют и вернутся
Верочка 100%• 12 декабря в 19:29
Ответ дляДоктор Варвар
Аа, та ви в будинку живете)
Ну , звісно))
Можна розповідати про ходити корисно
Ну , звісно))
Можна розповідати про ходити корисно
Доктор Варвар• 12 декабря в 19:31
Ответ дляВерочка 100%
Аа, та ви в будинку живете)
Ну , звісно))
Можна розповідати про ходити корисно
Ну , звісно))
Можна розповідати про ходити корисно
Жила и в квартире, было две маленькие собачки, пудели. Тоже отлично жили. В 4 утра не гуляли
Бавовна• 12 декабря в 22:13
Ответ дляВерочка 100%
Я вчора отримала лапою
Бо коти билися за краще місце на ліжку.
В воно було в мене на животі..
Бо коти билися за краще місце на ліжку.
В воно було в мене на животі..
Мій не бореться, приходить в 3.00 на груди, довго топчеться, дихає у носа мені, жопою у рот, крутиться, крийбоже не так подихати на нього, псіхує, йде, перед тим матюкається, то вже як прмйшлв- то я не дихаю, не ворушусь, аби тільки ліг біля мене
Верочка 100%• 12 декабря в 22:46
Ответ дляБавовна
То він у вас один
В в мене два.
І це їх ліжко...
В в мене два.
І це їх ліжко...
Бжоли-бандерівці• вчера в 20:24
Ответ дляАсобеннАя
Какие милые 🥰
Видно добрые и хорошо дружат!
Красавчики
Видно добрые и хорошо дружат!
Красавчики
Спасибо) да, они как два братика