Карамелька• 12 декабря 2025
Объясните свою любовь к котам?
Я вот собачница была в детстве, но как появилась кошка, то стала кошатницей на 100%. Мне кажется у них есть какой-то микроорганизм типа таксоплазмы, который заражает мозг человека и подчиняет его себе
Бжоли-бандерівці• 12 декабря 2025
Ответ дляФизрукая
Не знаю
Мур)
Моя носопирка цьом цьом
Мур)
Моя носопирка цьом цьом
Блин, ну нет слов описать чувства к таким вот мордахам🥹
Никогда не имела котов, не думала что так можно любить их🫠 но вот и моя любоФФ меня нашла🤣
Та_все_ок_будет• 12 декабря 2025
А навіщо це пояснювати?:)
Бо коти чи собаки, чи діти - вони не ділять любов, а додають.
Мені подобається, коли любові багато.
І то різні відчуття від котів та собак. Маю і тих, і тих - не уявляю, як і головне - навіщо обирати між ними. Всі мої, всі найкращі :)
А дивитися, як киці умивають собак, чи собаки обіймають кицьок, чи як вони граються, чи сплять так солодко - ну то безкоштовно купа позитиву. Який зараз такий цінний...
Мені подобається, коли любові багато.
ТигрЛьвович• 12 декабря 2025
А я кошатницей не стала, у меня чихуа живет 13й год пошёл и при покупке дома прибилась кошка беременная. Кошку стерелизовала, двоих из 3 котят пристроила и одного оставила. Уже живут у меня 2 год, что сказать коты это коты. Да бывают прикольные моменты с ними, но они всегда будут на 2 месте и я бы второй раз котов не завела.
Я собачница видимо на 100%
Прилагаю все три свои морды
Я собачница видимо на 100%
Прилагаю все три свои морды
Бавовна• 12 декабря 2025
Я коли шукала дворового кота, якому потрібна допомога думала, а якщо не прикіпить до серця, а якщо я не кошатниця, ото я дурне. Я так сумую за цим рижманом, у мене всі домашні першим ділом питають як там котяра наш, він обцілований з ніг до голови, за ним сумують всі, я не знаю, то якась шиза, я боюсь собі признатись, що я його люблю більше за всіх
Доросла дівчинка• 12 декабря 2025
Ответ дляБавовна
Бетті?
ні, Чарлі))) порода Кавалєр))) хотіли болонку, але запропонували кавалера і все - ми пропали))) чоловік собаку взагалі не хотів, а тепер ледь не під хвостика цілує
Доросла дівчинка• 12 декабря 2025
Ответ дляКузякин
шо это за кот странный такой?
собака называется))) разновидность котов
Застряла• 12 декабря 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Кот - существо высшей расы, вершина эволюции.
ДА!
Бавовна• 12 декабря 2025
Доросла дівчинка• 12 декабря 2025
Ответ дляБавовна
У знайомих Бетті
Ці кавалери, то як м’які іграшки))) і то любоффффффф
Бавовна• 12 декабря 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Два кохання)))❤️
Якось кіт так підозріло дивиться на кучеряшика
Бавовна• 12 декабря 2025
Це щось пороблене.Не може людина так любите це волохати чудіще.Пфв ночі царапав під носом, потім топтався по грудях своїми тонкими лапками і урчав, як голуб, заснув в ногах, щоб я не спала пів ночі, бо може псіханути і піти, вранішній тик дик, по голові, по всьому, потім ор, і на останок ригнув еа білу дорожку і я сиджу зараз читаю тут про чужих котів і сумую за своїм, аж прям хочеться вийти на відеозв´язок з ним
Королева краси• 12 декабря 2025
А як можна не любити того, хто любить тебе без умов, все пробачає і повністю тобі довіряє? Не важливо, кіт це, собака, чи щур, чи ворона. Вони всі розумні і довірливі, як діти.
Святатабожа• 12 декабря 2025
Це дууже ментально здорова істота)
До того ж, майже бездоганної краси, надзвичайно приємна на дотик.
Бжоли-бандерівці• 12 декабря 2025
Ответ дляБавовна
Ну да, він же кіт
головний типа завжди, просто ще маленький…вчиться тільки)
АсобеннАя• 12 декабря 2025
Ответ дляУси Пуси
У меня был золотистый ретривер.
Бывают классные, тактильные, ласковые коты, но у кого были ретриверы, обернется в лютые собачник с вероятностью 99%.
Большое, красивое, доброе и необыкновенно любящее свою семью животное.
У меня коты-компаньоны. Они именно привязаны к хозяевам. Любят нас! Очень ласковые и умные. По повадкам как собаки
АсобеннАя• 12 декабря 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Два кохання)))❤️
Какие милые 🥰
Видно добрые и хорошо дружат!
Красавчики
Видно добрые и хорошо дружат!
Красавчики
Нашли в капусте• 12 декабря 2025
не люблю котов, вернее к ним равнодушна.. собаки и то привлекают больше
темы на советчице , где выставляют волосатые жопы котов с умилением , просто отторгают
Нашли в капусте• 12 декабря 2025
Ответ дляБагиня
а Объясните свою любовь к собакам?
мне кажется что котов заводят инфантильные ленивые люди. Тогда как собак , ответственные и более характерные( но везде бывают и исключения)