Чемна панночка• 12 декабря 2025
Умер Степан Гига
Чемна панночка
• 12 декабря 2025
Ответ дляДую на вітер
Ще в новинах немає інфи...
Есть во всех тг каналах
Детские_Будут?• 12 декабря 2025
Цей сон, цей сон....
Шкода, не побувала на концерті, а вони в нього були дуже запальні.
Манка Я• 12 декабря 2025
Только вчера читала про него. Очень жаль(((. Когда я отдыхала в разных санаториях, везде он выступал с концертами
Дую на вітер• 12 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Есть во всех тг каналах
Вже бачу. Шкода, ще б міг порахувати шанувальників творчістю.
к.Буланова• 12 декабря 2025
Ответ дляМанка Я
А я завжди шкодувала, що йому не дають умов виступити в Києві.
Знайомитися з його творчістю стала після смерті Яремчука, коли він тоді дістав свою стару пісню і записав.
язззззь!!!• 12 декабря 2025
У нього такі тексти пісень шикарні, справжнє мистецтво, а не ширпотреб, наскільки людина була недооцінена в свій час, нам кобзонів і кіркорових пхали в ефіри
Начальник Анонимов• 12 декабря 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Жаль
7 грудня на YouTube-каналі Степана Гіги з´явилася композиція ’Мої роки - моя молитва’, написана понад 20 років тому. Команда назвала її піснею-сповіддю та молитвою, тому багато шанувальників сприйняли цю публікацію як прощальне послання артиста. У описі зазначалося, що пісня про шлях людини, котра навчилася цінувати кожен момент життя. ©
к.Буланова• 12 декабря 2025
Ответ дляязззззь!!!
Щодо недооцінена, тут я з вами абсолютно незгодна.
Зараз на дієті• 12 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Он артист был?
Пенсии видней..
Нет, он не репер...
Начальник Анонимов• 12 декабря 2025
Ответ дляк.Буланова
та нащо далеко брати, скільки лиш тут недавно було глумливих тем і постів від кацапомозглих, котрим все українське - як серпом по яйцях
АдляВасЯникто• 12 декабря 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Пенсии видней..
Нет, он не репер...
Что вы имеете против пенсионеров?
Зараз на дієті• 12 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Что вы имеете против пенсионеров?
Молодь таке не слухає, і хто і там помер...
к.Буланова• 12 декабря 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Так то нечисть болотна, яку рве на шмаття від нашої калинової