Бавовнятий Пупс• 1 час назад

В Сільпо масло Молокія 82 по 70 грн

Дуже хороше масло, рекомендую.
Не виправдовуюсь• 1 час назад
Оно очень вкусное, завтра пойду
Маруська Му• 1 час назад
У меня муж как дегустатор, он его забраковал. в атб красная пачка акционная по 83 что ли, его берем
PORKA• 1 час назад
Мене тут мало на шмаття не розірвали, розповідаючи що масла за такою ціною не буває. де ти, сонечко безголове? Йди в Сільпо поки не розібрали. Автор, дякую.
Не їм після шостої• 1 час назад
Я вже рошену в Метро нагребла за такою ціною
Всех в сад• 1 час назад
Ну і ціни
3 злотих 200 гр
Заместитель Анонима• 1 час назад
Ответ дляPORKA
Повірте, ті, хто більше всіх фукає в темах про акції на продукти, і ті люди, які бігають о восьмій ранку між полицями в супермаркетах в пошуках акційних товарів - завжди одній ті ж самі люди.
Додаю напруги• 1 час назад
Ответ дляМаруська Му
Це яке, Білоцерківське? Мені норм Молокія, але не люблю 82 відсотки, жирне мені, 73 норм
КапитанльнаЯ• 59 минут назад
Я ніяк не можу зрозуміти: звідки в нас стільки масла коли ферм з худобою немає?
PORKA• 58 минут назад
Ответ дляДодаю напруги
Та ви що? Кричали мені в спину порадниці, то маргарин. Його їсти не можна, то отрута. я також іноді беру..я різне беру
Додаю напруги• 13 минут назад
Ответ дляPORKA
То наслухалися колись що правильне тільки 82%,я коли бачу що пишуть таке, стає смішно) Я беру різне, є акція то і беру яке є. Але смачніше мені 73%.