Кусюче сонечко• 12 декабря 2025

Иракли снова станет папой в третий раз

Молодец выбрал молодую жену, которая каждый год рожает, 2023,2024,2026
Деньги есть.
Молодцы, такие должны много рожать.
Молодые, здоровые, богатые
Хата на мати• 12 декабря 2025
Ответ дляПодтяжка
Ну да молодий при такому режимі просто скоріше стане старим. Мінус зуби, волосся, кістки. да може це стане помітно не одразу, а згодом. Але буде помітно 1000% відсотків.
Не у всіх, певно, так.
По вашій логіці, в багатодітних родинах у мам після 40 років вже немаині волосся, ні зубів
Подтяжка• 12 декабря 2025
Ответ дляХата на мати
Це ви собі так придумали і тримаєте за істину.
В кожного різний запас міцності.
Да, це не легко.
Коли в тебе кілька нянь і помічниць і твоя функція тільки виношувать і рожать, то все по іншому відбувається
Виносити і годувати. це по перше. По друге навіть 10000 шт нянь не зможуть створити жодної кістки в дитини. Це все береться з організму матері. Да поки молода запасу більше - то це типу ок максимально винищити усі запаси погодками??? Для чого? Щоб що? тут же не питання що дітей 3, а втому що це погодки!
Подтяжка• 12 декабря 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Бабло всё решает
Хрупкість кісток від нестачі кальцію не вирішує.
автор Кусюче сонечко • 12 декабря 2025
Ответ дляХата на мати
Не у всіх, певно, так.
У бедных нет зубов, нет здоровья
ИграйМойГормон• 12 декабря 2025
Ответ дляПодтяжка
теоретично чоловік також спроможний підняти мішки по 50 кг і таскати їх цілими днями. Молодий і здоровий же. Довго протягне?
Організм жінки повинен відновитися. Неможливо відновитися 100% при тричі погодках. Буде страждати і мати і дитина.
І діти слабкі здоров´ям при таких без перервних вагітностях. Строче,як кулемет, щоб не втік чоловічок.
Хата на мати• 12 декабря 2025
Ответ дляПодтяжка
Природі все одно що станеться з матір´ю через рік після народження, здохне, залишитсья без зубів. Тому аргумент вкрай сумнівний.
А як же байка, що роди омолоджують організм.
Не знаю, наскяльуи в зовнішніх факторах проявляється, але для жіночих органів точно на користь родить
автор Кусюче сонечко • 12 декабря 2025
Ответ дляПодтяжка
Она из семьи врачей
Подтяжка• 12 декабря 2025
Ответ дляХата на мати
Не у всіх, певно, так.
так питання в тому що це ПОГОДКИ, ну блин, ви релаьно ен бачите різниці народити 3 дітей за 15-18 років та те саме 3-4 роки????
Подтяжка• 12 декабря 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Она из семьи врачей
У лікарів діти в утробі кістки будуть не з кальцію???
Патика-мотика• 12 декабря 2025
Честно? Молодцы. Оба. Приятная пара внешне. Она красивая, молоденькая, он обеспеченный и так же очень привлекателен. Прекрасная комбинация. Таким и больше рожать не стыдно.
Бойцовская• 12 декабря 2025
От старца рожать...такое
автор Кусюче сонечко • 12 декабря 2025
Ответ дляПодтяжка
У них всё схвачено
ИграйМойГормон• 12 декабря 2025
Ответ дляПодтяжка
Щоб чоловік не втік.
Хата на мати• 12 декабря 2025
Ответ дляПодтяжка
Я підписана на багвто протнстантів. Там 10-15 діией в родинах. Більшість погодки чи два роки різниця.
Там мами прекрасно виглядають. Я їх, звичайно, просканувати не можу.
Але спрдіваюсь це так
Подтяжка• 12 декабря 2025
Ответ дляКусюче сонечко
У них всё схвачено
Що схвачено? спеціальні механізми засвоєння кальцію та інопланетний принцип остеосинтезу кісток у плода???
автор Кусюче сонечко • 12 декабря 2025
Ответ дляПатика-мотика
Да именно такие должны рожать побольше детей, они детям дадут всё.
Это не нищие многодетные
ИграйМойГормон• 12 декабря 2025
Ответ дляХата на мати
Роди з проміжком на відновлення, а це три роки мінімум.
Відповів всім• 12 декабря 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Она молодая
А в 2025 почему пропуск? непорядок
автор Кусюче сонечко • 12 декабря 2025
Ответ дляВідповів всім
А в 2025 почему пропуск? непорядок
Она первого в 23 родила ,а второго в 25, а третья дочь будет 26.
Значит 24 пропустила.
Ну она ещё родит парочку до 30 года
ИграйМойГормон• 12 декабря 2025
Ответ дляПодтяжка
У минулі віки так народжували, бо не було контрацепції і кволі діти помирали, бо організм матері не встигав відновлюватись. Остання дитина взагалі часто буда абоинежиттєздатна, або дуже слабка.
Відповів всім• 12 декабря 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Значит 24 пропустила.
Ну она ещё родит парочку до 30 года
Ааа, ну тогда всё ок, конечно
Простим, что в 24-ом пропустила
Подтяжка• 12 декабря 2025
Ответ дляХата на мати
Але спрдіваюсь це так
Показувати в інсті можан що завгодна. Проти фізіології та обміну речовин не попрешь. раніше народжували багато погодок бо дитяча і материнська смертність зашкалювала, а люди в принципі жили до 40 років в середньому. Бо зараз багато що виправила медицина, від сепсісу, післяродової гарячки, неправильного положення плоду, неонатальної пневмонії пачками вже не вмирають, але обмін речовин, гормональна система всі ті самі. І її обмеження всі ті самі
Подтяжка• 12 декабря 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Это не нищие многодетные
Про те що організм жінки в такому режимі вагітностей-пологів працює на вичерпання ресурсу вас не бентежить?
автор Кусюче сонечко • 12 декабря 2025
Ответ дляПодтяжка
Вона не квола, вона здорова кобила красуня
автор Кусюче сонечко • 12 декабря 2025
Ответ дляПодтяжка
По ній не видно , що вона квола
Луноликая Вика• 12 декабря 2025
Блін, завжди думала, що це з раші співак. Вони в Україні живуть?
Крим мій• 12 декабря 2025
Ответ дляКусюче сонечко
«Кобила», «бабло».
З якого ви лісу?
Подтяжка• 12 декабря 2025
Ответ дляКусюче сонечко
По ній не видно , що вона квола
І? Вона не планує жити після? ТОді да, ще встигне 4-5 погодок народити і померти від виснаження
ИграйМойГормон• 12 декабря 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Ви бачили її гемоглобін,феритин, рівень вітамінів?
автор Кусюче сонечко • 12 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
«Кобила», «бабло».
З якого ви лісу?
Не квола