Все возможно• вчера в 00:43
Я так люблю вечори, що не хочу йти спати
У мене сильно здвинувся графік і я лягаю 1-2 ночі.
Потім вранці розбита. До обіду приходжу в себе.
А все чому?
Бо зараз мій час. Я сама собі належу.
А вранці вставай і готуй сніданки, домашні справи, потім обід готуй , вечерю....всякі закупи.
Короче, все те, ло для всіх. А не для мене особисто. В мене очі злипаються вже, а я хочу вставить спічки і ще пожить для себе.
Обожнюю час після 22 год
А все чому?
Бо зараз мій час. Я сама собі належу.
Обожнюю час після 22 год
Все возможно
• вчера в 00:44
Ответ длялюблю_тортики
А я хочу идти, но на нас летит 6 калибров, придется их дождаться.
Я і не читаю. Треба собі глянуть
люблю_тортики• вчера в 00:45
Кусюче сонечко• вчера в 00:46
Аналогично и так уже года 4, ничего с собой не могу сделать, иногда досыпаю в течении дня в будни, потому что просто валюсь с ног, но у меня график свободный, поэтому могу себе позволить это, но это все равно не то, все отражается на психическом состоянии и на коже
Все возможно
• вчера в 00:47
Ответ дляКусюче сонечко
Да, був довгий час спала 22-6.
Це був ідевльний для здоров´я графік.
А зараз в 22 в мене стільки планів
Це був ідевльний для здоров´я графік.
А зараз в 22 в мене стільки планів
Кусюче сонечко• вчера в 00:51
Ответ дляВсе возможно
Да, був довгий час спала 22-6.
Це був ідевльний для здоров´я графік.
А зараз в 22 в мене стільки планів
Це був ідевльний для здоров´я графік.
А зараз в 22 в мене стільки планів
У меня ещё ритуалы свои, я вечером курю 3 сигареты)) днем вообще и утром не курю, а после 21 начинаю постепенно курить свои 3 сигареты как награда за день, это странно
ТебеОноНадось• вчера в 00:52
Те саме абсолютно, я ще й сова, то тільки до ночі й оживаю і приходжу більш-менш до тями, жити б і жити))
А ще я інтроверт, і повноцінно займатися своїми справами/відпочити можу лише наодинці, то теж доводиться починати жити після того, як всі нарешті повлягаються)
Шкода, що світ пристосований до жайворонків(
Зараз хоч працюю вдома, але все одно в 9 треба бути на посту
В вихідні скочуюся моментально до свого ідеального графіку 2-3 - 13
Все возможно
• вчера в 00:53
Ответ дляКусюче сонечко
Я тоже курю електронку саме ввечері, коли всі поснуть.
Дістаю з верхньої полиці шафи і кайфую, малюю, читаю, дивлюсь серіали
Малая еще та• вчера в 00:55
Ответ дляВсе возможно
Наше время🫶
Все возможно
• вчера в 00:55
Ответ дляТебеОноНадось
Мені подоьається бути жайворонком. Діти будили колись рано в 6 і такий довгий день скільки справ встигаєш.
Але я не хочу робити ті справи.
Я от останні тижні лягаю і розумію, зарвз закрию очі вже відкривать і знов крутиться за графіком і потребами.
Аж плакать хочеться
Але я не хочу робити ті справи.
Аж плакать хочеться
АгатаХристя• вчера в 00:57
Мне 41, трое Детей и да обожаю время с 22…. Все спят и мое время. Дети уже взрослые , но лет с 15 ,сколько себя помню ,ранее 2 ночи не ложилась спать, вставала рано. Сейчас к 8 утра
Муркошечка• вчера в 00:59
О сестра))
Я такая же, ложусь спать в 2 ночи, утром встаю разбитая вести ребенка в садик
Кусюче сонечко• вчера в 01:00
Ответ дляВсе возможно
А днем не курите? Я хотела с кем-то поговорить на эту тему. Думала я одна такая. Вы считаете, что вы курите или нет? Или все-таки это ритуал?у меня есть знакомый, он курит, но он курит постоянно, утром, вечером и днем, мне говорит ты не куришь. Ты сможешь утром покурить? -нет, отвечаю. Почему?
-противно, скорее всего вырву даже.
-ну вот видишь, ты не куришь, это ритуал.
Но в интернете ничего по этому поводу не находила
А это тема))
-противно, скорее всего вырву даже.
А это тема))
Дружная семейка• вчера в 01:01
Я себе уже пять раз сказала, дура, ложись спать. Но сижу вот. А тут еще тревога, то ли ложиться, то ли посидеть. А завтра встать надо около 8.00,
Все возможно
• вчера в 01:08
Ответ дляКусюче сонечко
-противно, скорее всего вырву даже.
А это тема))
-противно, скорее всего вырву даже.
А это тема))
Вранці мені точно не хочеться. Вона солодка. Мене б стошнило. Буває, як діти в школі і я вип´ю каву, то можу затягнуться пару раз.
Або щось готую на кухні і є настрій
, поки чекаю, то теж можу взяти на пару тяг.
Нк ви поняли, що я никаюсь від домашніх.
Тому тільки як всі сплять чи нікого нема.
А ще я помітила, що я вранці дуже пить хочу, після того як почала її курити.
Тобто, я підозрюю, що вона глюкозу може в крові піднімати
Або щось готую на кухні і є настрій
Карусель-весель• вчера в 01:08
Аналогично, только еще и работаю полный день с 9. И в 2 и в 3 ночи могу ложиться.
Все возможно
• вчера в 01:09
Ответ дляКарусель-весель
Я не працюю, тому так дурію. Якби працювала, то хана б мені була.
Але все одно встаю в 8.
Іноді і в 6 встаю, за необхідності.
Тоді наче п´яна
Але все одно встаю в 8.
Іноді і в 6 встаю, за необхідності.
Тоді наче п´яна
Все возможно
• вчера в 01:11
Ответ дляДружная семейка
Да, повзлітало їх стільки. Тепер і совість не дає лягти спать. Може, дітей будить і перетягти на перший поверх.
Не знаю
Кусюче сонечко• вчера в 01:11
Ответ дляВсе возможно
Або щось готую на кухні і є настрій
Аналогично, утро обязательно начинаю со стакана горячей воды, да и вообще я воду пью много. Ну сестра)
Кусюче сонечко• вчера в 01:12
Ответ дляВсе возможно
Не знаю
Вы в Киеве? Частный дом?
Все возможно
• вчера в 01:14
Ответ дляКусюче сонечко
Ви не зв´язуєте жажду з ккрінням цієї шмалі?
А то в мене глюкоза і так підвищена, я тепер думаю, що я через цю дурню вгроблю себе.
Але ж так кайфово з нею посидіти. Як кал´янчик колись в юності пробували.
Зараз стільки пишуть, що вони гірші сигарет.
Невже це так?
Сигарети я не хочу. А цю цяцьку хочу
Невже це так?
Сигарети я не хочу. А цю цяцьку хочу
Все возможно
• вчера в 01:14
Ответ дляКусюче сонечко
Вы в Киеве? Частный дом?
Київська обл. Да, приватний
Дружная семейка• вчера в 01:15
Ответ дляВсе возможно
Не знаю
Я в частном доме одноэтажном, мне все равно, а вы может лучше разбудите.
Кусюче сонечко• вчера в 01:17
Ответ дляВсе возможно
Невже це так?
Сигарети я не хочу. А цю цяцьку хочу
Невже це так?
Сигарети я не хочу. А цю цяцьку хочу
Я курю лм, поэтому не скажу
Все возможно
• вчера в 01:35
Ответ дляМиззери
Почему-то ночью вкуснее жрать
А днем слаще спать
У меня куча мыслей ночью в голове не могу мозг успокоить , днем гораздо проще с расслаблением
А днем слаще спать
Я просто не хочу закривать очі, бо одразу ранок.
Вставай і ворушись