Самохвалова• 13 декабря в 12:58
Приснився дивний сон, що незнайомий чоловік
Підходить ззаду і цілує в шию… це до чого таке може снитись? Заздалегідь дякую дівчаточка хто відповість.
Самохвалова
• 13 декабря в 12:59
Ответ дляМеня не звали
Это от недотраха. Короче, мужик вам нужен
Це не дуже гарний коментар))
размахер• 13 декабря в 13:13
Это значит что вам изменяют с близким окружением или скоро изменят и так, что вас застанут в расплох. Вы не будете ожидать такого поворота событий. Ну, осадочек останется. И причиной этого будет женщина.
Сусідка зверху• 13 декабря в 15:48
Дивний сон - це коли я літала на гігантському орлі)))) А у вас нормальний - буде фліртувати той, від кого ви цього не очікували)
Самохвалова
• 13 декабря в 17:46
Ответ дляСусідка зверху
Думаєте? Я навіть не знаю хто би це міг бути))
Я думаю що ваш сон хороший
Самохвалова
• 13 декабря в 17:46
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ваше подсознание вам намекает, что пора отдаться
Нема кому 🤣