ЕлькиПальки• 13 декабря в 15:00
Адам і танці його жінки
Після його смерті стали часто попадатись відео з ними в тік тоці. Помітила що мене бісять танці його жінки, якась вона неприємна... Це тільки в мене так?
Кашка-маняшка• 13 декабря в 15:56
Ответ дляКумася
Гугл в помощь если интересно. А если не знаете, что тут забыли? И кто вы такая
А чого така агресія? Вам би заспокійливі попити))
ЕлькиПальки
• 13 декабря в 15:56
Ответ дляБорисфенка
Чому вона вас дратувала раніше? Є безліч виконавців, тих, які не подобаються чи й дратують, зазвичай не дивляться.
Ви їй заздрите, ви незадоволені, що вона використовувала талант чоловіка для власної розкрутки? То так всі роблять в шоу-бізнесі, діти співачок співають з мамами.
Ви б у собі розібралися.
Раніше просто не попадалась так часто)))
Видящие_помогите• 13 декабря в 15:57
Ответ дляКумася
Розкажіть про себе. Що ви в житті створили? Ми обговоримо
Вона не лізе в публічність
Кумася• 13 декабря в 15:57
Ответ дляКашка-маняшка
А где агрессия? Я вам дельный совет дала. А если вам видится агрессия, то успокоительные нужны вам
Кумася• 13 декабря в 15:58
Ответ дляВидящие_помогите
Вона не лізе в публічність
Люди які зневажають інших очевидно нічого не досягли в житті. І якби можна було побачити життя тих хто тут токсично коментує все б було очевидним.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 декабря в 15:59
Ответ дляКумася
Прасцици пажалста, что я вас забыла спросить в какие темы мне заходить
Кумася• 13 декабря в 15:59
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Не прощаю 😁
Борисфенка• 13 декабря в 15:59
Ответ дляЕлькиПальки
Тому що це відео-некролог. Всі роблять перепости пісень Адама, Гиги і Лесика.
Три великі втрати за місяць.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 декабря в 16:00
Ответ дляКумася
А, да у вас, по ходу, пмс. Вы на всех кидаетесь))
Интимная• 13 декабря в 16:00
Ответ дляКумася
Вы можете не участвовать и не читать комментарии токсичных людей.
Кумася• 13 декабря в 16:02
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А вы токсичная женщина. Мне вас жаль. ПМС проходит а токсиками остаются до конца жизни.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 декабря в 16:02
Ответ дляКумася
Я токсичная? Потлму что спросила кто такой Адам?)))
Скіфська пектораль• 13 декабря в 16:02
Ответ дляЕлькиПальки
Вона мене роздражала отими недолугими танцями ще коли її чоловік живий був
То ваші особисті полові труднощі
Кумася• 13 декабря в 16:02
Ответ дляИнтимная
Вы можете мне не писать.
Видящие_помогите• 13 декабря в 16:02
Ответ дляКумася
Там погляд і думка зі сторони.
Це форум.
У вас дивні запити
Це форум.
У вас дивні запити
Интимная• 13 декабря в 16:03
Ответ дляКумася
Вы можете мне не писать.
Снились вы мне в белых тапочках
Борисфенка• 13 декабря в 16:04
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Адам - це український співак.
Якщо ви досі про нього не знаєте, це багато говорить про ваше оточення.
Скіфська пектораль• 13 декабря в 16:05
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Кто такой Адам?
Хто вовчицю і Ніно співає знаєте?
Дівчина Гілмор• 13 декабря в 16:09
Ответ дляСкіфська пектораль
Хто вовчицю і Ніно співає знаєте?
Тей такий жирний став 😄 ширший ніж довший, страдає за вовчицями
буреЛОМКА• 13 декабря в 16:11
Она не должна Вам нравится. Все люди разные и творчество тоже разное.
Кумася• 13 декабря в 16:15
Ответ дляИнтимная
Не только воин, но и психолог к нам пожаловал
Ну не с одними же обсыральницами тут общаться)) Есть и нормальные люди
Всіх підсаджую• 13 декабря в 16:16
Може, досить?!
Хоч якусь совість, елементарну повагу майте!
То хейтять, що вона сміялась на його похороні, тепер це. Її розриває від горя та болю і тільки сліпий того не бачить
Кумася• 13 декабря в 16:16
Ответ дляИнтимная
Снились вы мне в белых тапочках
Но почему-то вы мне пишите 😂 Я догоняла вас, чтоб сказать как вы мне безразличны 😂 Не позорьтесь 😁
Кумася• 13 декабря в 16:17
Ответ дляВсіх підсаджую
Може, досить?!
Це пишуть люди які гнилі і пусті всередині. Бо людина, яка хоч щось створює в цьому житті, досягає, набуває ніколи таких гидотних там не створить
Всіх підсаджую• 13 декабря в 16:18
Ответ дляКумася
Так
Їм тільки дай інших брудом облити
Кумася• 13 декабря в 16:19
Ответ дляКузякин
Нет, не раздражает. Красивая, худенькая женщина, у которой большое горе. Что там может раздражать?
Так, вона дуже гарна і артистична. І вона не обвязково мусить подобатись авторові. Скоріш за все авторові до вподоби Лобода
Борисфенка• 13 декабря в 16:20
Ответ дляKittaa
І про що каже? Можете уточнити?
Про відсутність україномовного середовища.
Він помер два тижні тому, всі соцмережі тріщать від кліпів його пісень і відео з похорону.
Скіфська пектораль• 13 декабря в 16:20
Ответ дляKittaa
І про що каже? Можете уточнити?
Про музичний смак