Рання пташка• вчера в 15:09
Що б ви робили в такому випадку?
Живемо в селі, в нас є лікар, але дуже не хороша вона... Хотіла перезаключити декларацію в місті поруч, там нас лікар не взяла бо у неї і так більше 2000 пацієнтів. Залишається тільки їздити в місто за 80 км, але маршрутками це дуже важко з маленькою дитиною, і маршрутка до міста тільки 2 рази на день. Водити не вмію, прав немає, чоловік постійно на роботі і не зможе нас возити.
Рання пташка
• вчера в 15:10
Ответ дляКоленная ложечка
Это педиатр или терапевт?
Сімейний лікар
Бандитка Сью• вчера в 15:10
В городе один врач? Поищите другого семейного. Они даже в частных принимают
Юпитерная• вчера в 15:11
Ответ дляОсвічую темряву
Дивлячись що ви хочете від лікаря, лікування чи лякареяні
Ребёнок маленький, нужно что бы доктор был.
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 15:12
У вас поликлиника в селе? Там есть профильные врачи?
Декларацию с семейным можно заключить 1 раз, а дальше она будет вам дистанционно выписывать направления к кому нужно. Не обязательно ездить, вам для ребенка важно чтобы педиатр был
Рання пташка
• вчера в 15:11
Ответ дляБандитка Сью
Те місто що ближче до нас там 3-4 лікаря, і одна нормальна серед них.
Коленная ложечка• вчера в 15:12
У меня декорация просто для справок и больничных. Если нужно лечение, то платный врач
Рання пташка
• вчера в 15:14
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Амбулаторія і туди приїзжає сімейний лікар. Так як дитина маленька і часто хворіє то потрібно щоб лікар і подивився і послухав... І щоб можна було б хоча б зателефонувати якщо щось хвилює.
Рання пташка
• вчера в 15:15
Ответ дляНе стесняюсь
Автор, а чим нехороша лікар?
Чуть шо, зразу антибіотик призначає, або на стаціонар шле
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 15:17
Ответ дляРання пташка
Для ребенка нужен педиатр в первую очередь, если сильно маленький. Семейный врач не ориентируется во всех детских болезнях и их лечении. Так что попробуйте найти педиатра поближе, а семейного врача можно и подальше, чтобы просто брать направления
Пацака-задирака• вчера в 15:19
Ответ дляРання пташка
Просто вимагайте загальний аналіз крові перед кожним призначенням
Рання пташка
• вчера в 15:20
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я розумію це... Але у нас в селі такого немає, в місті нас не взяли, платних там також немає... Залишається тільки їздити маршрутками в місто побільше де є вибір. Але я не уявляю як це буде... В 6 ранку у нас маршрутка туди, в 14:00 назад... Просто якась безвихідь.
Пишу з калідору• вчера в 15:28
Ответ дляРання пташка
Яка причина телефонувати лікарю? В дитини суттєві проблеми по здоровю, хронічні хвороби, вроджені хвороби?
Рання пташка
• вчера в 15:41
Ответ дляПишу з калідору
Ну ось наприклад наші ситуації: в дитини з´явилася молочниця в роті, або ось такі висипання... Я зверталась онлайн до платного лікаря. Але ж могла б звернутися по декларації якби у нас був адекватний лікар...
Пишу з калідору• вчера в 16:05
Ответ дляРання пташка
ТО у вас не немовля?
Рання пташка
• вчера в 16:29
Ответ дляПишу з калідору
ТО у вас не немовля?
1.5 теж маленький ще...
Пишу з калідору• вчера в 16:31
Ответ дляРання пташка
1.5 теж маленький ще...
ну я думала новонароджений, бо з таким взагалі в маршрутках не варіант... 1,5 все ж таки простіше...але да ще малий...