Свекруня• 13 декабря 2025

Підкажіть, що це

Підкажіть, будь ласка, що це може бути. Треба заспокоїтись поки вихідні, до лікаря не раніше понеділка попадем. 13 років, ця шишка тверда, рухається під шкірою туди сюди
фрау Гітта• 13 декабря 2025
Атерома
Небалувана Галя• 13 декабря 2025
Может липомка. Что-то типа такого.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 декабря 2025
2 варианта. если атерома, не нужно трогать, чтобы она не лопнула внутри. операция простая.
я правильно понимаю, что шишки множественные?
автор Свекруня • 13 декабря 2025
Ответ дляфрау Гітта
Атерома
дякую, почитала, трошки заспокоїлась
автор Свекруня • 13 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ні, одна
Стрекоза любви• 13 декабря 2025
Теж плюсую за атерому, ліпшому. Зазвичай хірургічне видалення