Жирафовое варьенье• Изменено вчера в 22:54
Жадані наречені 40+ для порадниць
Багато хто з порадниць 35+ шукають собі наречених.
Даю наводку- треба шукати пенсіонерів-прокурорів, таких як Володимир Ізотов, 40- річний красень з Кировоградщини, має бронь, пенсія більш 200 тисяч на місяць І таких в Україні багато.
ПуГоФФка• вчера в 22:56
Мені цікаво, в який ще країні, щоб судді та прокурори не крали, їм додають зарплату, а не садять за грати?
САМ_ТАКОЙ• вчера в 23:06
Ответ дляДомашня Зюзя
Он пенсию женщине не отдаст, по взгляду видно
Ага, прям чітко підмітили, там ще й дружина залишиться без пенсії і майна,
СирОжино пирОжино• вчера в 23:14
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сначала победите его жену
І отряд коханок)
Стильна штучка• вчера в 23:20
Ответ дляДомашня Зюзя
А мужчине?
Незламна Україна• вчера в 23:52
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сначала победите его жену
И гарем любовниц