Порадьте будь ласка гастроентеролога і проктолога Харків
Дівчата, порекомендуйте будь ласка толкового гастроентеролога в Харкові і проктолога (бажано жінку, але розглядатиму усі варіанти). Дякую заздалегідь всім хто відгукнеться
Зайдите на сайт Gastro sity. Мы с ребенком были у Бабаджанян. Отзывы на нее хорошие, правда, были 1 раз, назначила лечение. Стало лучше, но проблем особо и не было, обратились, чтобы не запускать, если что. Она и взрослых принимает.
Дякую, здається робила у неї узі під час вагітності