Не худа ні разу• 13 декабря 2025
Хто найгарніша учасниця в Холостяк?
З Тарасом Цимбалюком
Ну що ви, мамо!• 13 декабря 2025
Рання пташка• 13 декабря 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
С бородавкой на носу
Ааа, найгарниша , тьху
.
Ну вы поняли . Я написала найгиршу.
Ааа, найгарниша , тьху
. Ну вы поняли . Я написала найгиршу.
Та она еще и такая поверхностная, одно на уме
Ну що ви, мамо!• 13 декабря 2025
Ответ дляРання пташка
Она тупая
Кудряшка Сью• 13 декабря 2025
Була Діана. З тих, хто залишився-Іра, але якась вона така примітивна....
Ласую колобками• 13 декабря 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Ой, Диана то вообще… зачем ей тот цимбал? Она красавица, жаркая, общительная.
Пирожкиня• 13 декабря 2025
Після Діани, Даша. Тепер Іра, звичайно. Вона дуже прикольна, але гарна, романтична.
Наді треба лікуватися від залежності від важких препаратів та старих дідів.
Настя зі своїм ’типу’ після кожного другого слова просто забембала