Дама_из_рекламы• 14 декабря в 08:13
Комбінезон дитині, широкий в поясі, який?
Підкажіть які фірми дивитись ?
ВСІ комбінезони, ті що на підтяжках, малі в талії.
Чи можливо якісь штани вологостійкі на резинці . Порадьте будь-ласка
Каляка маляка• 14 декабря в 08:17
Якщо дитина повненька, зазвичай купують речі більшого розміру і вкорочують у ательє. Може це ваш варіант
Мейк-ап форева• 14 декабря в 08:35
ну из того, что я помню, модный карапуз - просто нереально широкие, на мой взгляд.
А так Вам правильно пишут, брать большие размер и укорачивать - оптимально
Дама_из_рекламы
• 14 декабря в 13:32
Ответ для26Rola
Може розглянути суцільні, вони більш широкі в талії, мені подобались Тополіно, там на талії невеликі резинки по боках, на рукавах і штанинах липучки, можна регулювати розмір.
Дякую, та в 10 років в таких вже не практично мабуть