Попельшка• Изменено 14 декабря 2025
Назва мережі Thrash
Я розумію що їй вже багато років, але як можна було зробити таку назву що асоціюється з треш. Тобто бренди мучаються з вибором логотипів, назв, а тут назвали майже ´сміття´ і норм) До якості продуктів там претензій не маю
Тримбулька• 14 декабря 2025
Я з-за їх назви туди не заходжу. Не знаю нічого про якість того, що там продається і знати не хочу. Вони звертались до якоїсь цільової аудиторії, коли назвали магазин ’смітником’, і це не я.
Попельшка
• 14 декабря 2025
Ответ дляТримбулька
я заходила кілька разів, коли було прям необхідно у найближчий магазін, але загалом їх місце знаходження просто якось зникає з уявної мапи ’розташування супермаркетів’ в голові і кожний раз дивуюсь, коли проходжу поряд)
Карусель-весель• 14 декабря 2025
Ответ дляPrervana
К сожалению или к счастью, у меня в голове все просто. Говно это говно, а печенье это печенье
Воно помітно.
У вас в голові все просто, як гівно.
В світ, він трохи цікавіший і більший чим та проста річ в вашій голові.
У вас в голові все просто, як гівно.
Тоска в носках• 14 декабря 2025
Самое интересное другое, они создавали дискаунтер, это изначально на средний и ниже среднего доход. При этом выбрали английское слово, еще и очень двусмысленное, для их целевой аудитории абсолютно ничего не говорящее.
Анонім Перший• 14 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Я тоже недоумеваю) у Фоззи груп вообще с креативом странненько. Снеговика сильпошного видели?
Бо це пряник типу в них
Попельшка
• 14 декабря 2025
Ответ дляТоска в носках
Как человек со средним и ниже среднего дохода, но знающий английский, подозревала в этом намеренное издевательство). Типа маркетологи или бренд-менеджеры сидят там и ухахатываются - посмотрите, что этим нищебродам устроили.
MacOS-ница• 14 декабря 2025
Ответ дляПопельшка
я понимаю, что типа ’траш, удар’ , но серьезно, только у меня стойкие ассоциации с трэшем?
У меня нет) обожаю этот магазин, конкретно наш чистый, всегда все свежее, приветливый персонал. Цены Мега комфортные на многие сильпошные оверпрайс позиции. И овощи и фрукты просто как с картинки всегда
MacOS-ница• 14 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Какая жизнь, такой и снеговик 🤣
Чучело-Мяучело• 14 декабря 2025
Я только что узнала, что он не треш, думала такая и была задумка😆
Весела пiсенька• 14 декабря 2025
Ответ дляПопельшка
Не тільки у вас
Весела пiсенька• 14 декабря 2025
Ответ дляMacOS-ница
Я в двух трашах буваю частенько. Краще ніж лоток, коло і тд
У мами біля дому тільки траш, то чудовий магазин.
MacOS-ница• 14 декабря 2025
Ответ дляВесела пiсенька
А лоток не ассоциируется с кошачьим лотком? У меня вообще вопросиков еще больше к тому, кто придумал такое дебильное название 🤣
Весела пiсенька• 14 декабря 2025
Ответ дляMacOS-ница
Не з котячим, а в мене з лотком з яйцями)))
MacOS-ница• 14 декабря 2025
Ответ дляВесела пiсенька
А муж Глоток еще называет 🤣
Попельшка
• 14 декабря 2025
Ответ дляMacOS-ница
Ассоциируется) но я только один магазин такой видела, даже не знала, что это сеть)
Петриківна• 14 декабря 2025
Ответ дляПрилипало
Мы с ними работаем, между собой кроме как треш и не называем. Самое сложное не перепутать как правильно в письмах и при разговоре с руководством))
Так а як вимовляти?
Правильно з англійським акцентом “th” ніхто не буде вимовляти, де язик на 2-3 мм виходить з-за зубів.
Всі говорять «Треш», бо «Среш» звучить ще гірше та смішніше.
Петриківна• 14 декабря 2025
Ответ дляПопельшка
У мене також асоціації зі словом «Сміття».
Прилипало• 14 декабря 2025
Ответ дляПетриківна
Так а як вимовляти?
Ну в документах вони ТОВ Траш, через А
Попельшка
• 14 декабря 2025
Ответ дляАліса-90ae
Прервана в аврорі працує в офісі
Як це стосується теми?
Пишу_граммотно!• 14 декабря 2025
Ответ дляПопельшка
може для вас це буде дивним, але символи можуть бути багатовимірним. Погугліть - про те, що яблуко ’Apple’ посилання на дерево пізнання багато де пишуть.
Це пізніше лого, ми обговорювали неймінги і початково легенда неймінги повʼязана саме щ Ньютоном, уже при ребрендингу шукали інший символ для лого і приписали оце надкушене яблуко. І ця тема у вас теж початково сама про неймінг.
Пишу_граммотно!• 14 декабря 2025
Ответ дляПрилипало
Ну, знаю бренд, де робоча назва лого у воасної бренд-команди була «стрінги», але у бренду загалом усе ок