ЛісАпетная• вчера в 12:41

Если ребенок пропускает итоговые кр?

То что происзодит? Его заставляют их переписывать мли просто ниставят и выставляют итоговую по текущим оценкам?
Готова до другої• вчера в 12:41
Ставлять по поточним. Але це тупо.
автор ЛісАпетная • вчера в 12:44
Ответ дляГотова до другої
Ставлять по поточним. Але це тупо.
Что именно тупо?
Малявка ще та• вчера в 12:46
НУШ чи стара програма?
Який клас?
Принципи дуже відрізняються.
автор ЛісАпетная • вчера в 12:49
Ответ дляМалявка ще та
НУШ чи стара програма?
Який клас?
Принципи дуже відрізняються.
Нуш 7 класс
Малявка ще та• вчера в 12:50
Ответ дляЛісАпетная
Нуш 7 класс
Тобто НУШ.
Якщо у дитини є принаймні три оцінки по тій групі результатів, по якій контрольна, то поставлять н-ку і виведуть.
Якщо ж немає, то будуть шукати можливість, щоб дитина написала. Можливо, навіть дистанційно.
Малявка ще та• вчера в 12:54
Авторе, гляньте у Единій школі, які вже є оцінки з того предмету у дитини.
Там групи результатів позначають ГР1, ГР2 і т.д.
Якщо предмет викладається раз на тиждень, наприклад, географія, то цілком може бути, що оцінок не вистачить :(
Малявка ще та• вчера в 13:00
На прикладі мого шестикласника.
Він дві середи пропустив, з ними два уроки мистецтва.
Не вистачає оцінок, вчителька у цю середу сказала йому, які борги.
То ліпив тваринку (одна оцінка), і ще малює якийсь герб (друга оцінка). У понеділок принесе вчительці.
Готова до другої• вчера в 13:05
Ответ дляЛісАпетная
Что именно тупо?
Тупо не ходити на контрольні
автор ЛісАпетная • вчера в 13:06
Ответ дляМалявка ще та
У нас не единая школа а хюмен. У всех разные ппограммы. И учителя не выставляют често оценки весь семестр .. а ставят аж в конце .... Гу и как бы у нас тупая система. На каждый урок задано дз и его необходимо выполнить! И по всем м дз есть оценки. Тоесть оценок у ребенка много. Уроки не пропускались. А поставят ли по ним группы рещультатов неищвестно
Малявка ще та• вчера в 13:34
Ответ дляЛісАпетная
Так в Україні домашку дійсно по всім предметам задають і її треба робити.
Нічого дивного.
Лікуйте дитя, нехай швидше одужує і йде писати контрольні.
Нехай щастить• вчера в 14:01
Я бы на этот счет вообще не переживала. Как-то поставят.
автор ЛісАпетная • вчера в 19:15
Ответ дляМалявка ще та
Нічого дивного.
Якн там йде писати. Скопо канікули. Кінець семестру. Дитина до того ж в поганому псизологічному стані із-за хвороб
Малявка ще та• вчера в 19:18
Ответ дляЛісАпетная
Дитина Ваша.
Можуть поставити н/а, якщо не вистачить оцінок. Це теж не проблема.