Так точно!• 14 декабря в 17:45
Чи є відділення Приватбанку в Дніпрі з такою можливістю
Чи є в Дніпрі відділення Приватбанку, що працюють під час тривоги, можливо в укритті? Потрібно вирішити питання у відділенні, буду їхати з маленького міста, зараз в області дуже часто тривоги, онлайн навіть оператора не можу знайти, щоб навіть це питання про відділення запитати.
Так точно!
• 14 декабря в 17:51
Ответ дляТихомандражная
Позвоните оператору, точно будете знать.
Оператор під час тривоги не відповідає, на бот перекидують.
ПочтальЁнша• 14 декабря в 17:51
Даже если и есть, сказать это здесь надо? Чтоб завтра накрыло? Вы или дурне или русня, такими вопросами
Тихомандражная• 14 декабря в 18:06
Ответ дляТак точно!
Ну это понятно, постарайтесь дозвониться до оператора когда нет тревоги.