На_оба_рот• вчера в 18:17
Термін дії паспорту
Термін дії паспорту дитини до 24 березня. Мій паспорт все норм. В нас літак в Париж 16 грудня. Чи пустять через границю і літак. Хто літав з таким або знає. Наче, було, що має бути дійсним мінімум 3 міс на дату виїзду з шенгену
Курочка-чубаточка• вчера в 18:21
Должны пустить, главное минимум 3 месяца. Новый всё равно не успеете сделать)
На_оба_рот
• вчера в 18:21
Ответ дляКурочка-чубаточка
Вже бачу, що не одна я таким питанням сьогодні цікавилася))
На_оба_рот
• вчера в 18:21
Ответ дляКурочка-чубаточка
Наче з жовтня там щось змінилося…