Хто в цьому місяці їздив до Польщі через Хелм, чи запізнюється потяг?
ku4eravaku4erava• вчера в 11:04
Автор, летом час стояли на пироне из-за тревоги в Киеве, поезд отправился позже на час, но приехал вовремя, никто не знает как вам повезет,но электричка будет ждать если что
Турагенція Tourdream• вчера в 12:50
Я їхала 10.12, затримка на нашому кордоні була більше 2 годин.
Але стиковочний потяг до Варшави був, його теж приблизно на такій час затримали. Мав їхати у 7.00, подали на посадку о 9.40