Невгамовна• Изменено 15 декабря в 11:22
Оформлення опікунства
Ситуація така. зустрічаюсь з чоловіком. В нього мама в Одеській обл, в селі - 74 роки. Сестра (донька мами) виїхала в Німеччину. І от що він дізнався. Мамі задурили голову ,наказали не говорити нікому, і оформили опікунство. Оформив сімейний лікар на якусь там дівчину. Про це розказали сусіди. Мама як в дурочку грає. ЇЇ возили на авто на комісію, а вона нічого не розповідала,усе скрила. Син повністю маму утримує-від їжі до ліків,бо пенсія у мами 3500. Які дії далі? Сестра вже їде з Німеччини,щоб щось робити.Чому маму не забрала- мама вперлася,що не поїде. Як можна оформити опікунство при живих дітях?
Кусюче сонечко• 15 декабря в 11:44
Ответ дляМамина корзиночка
Може не опікунство, а типу якийсь догляд з соцбезу , там іноді ходять до одиноких. Але ж вона не одинока та й не дуже стара.
якщо родичі далеко і рідко бувають, то оформляють соцслужбу. Раз в тиждень людина приходить і допомагає.
Але для оформлення догляду треба або відмова живих родичів, або підтверджуючі довідки про їх відсутність
Чаклунка-ведунка• 15 декабря в 11:44
Ответ дляНевгамовна
син повністю утримує її від продуктів до ліків. посилки 4 р на місяць через нп..посиллки мінімум на 6-7 кг,зазвичай 10 кг -м´ясо,сир,кобваси,печиво....це все закуповувалося часто при мені. в неї пенсія 3500.на неї не виживеш.
Повністю це таке. Може 500грн - це повністю. Хто возить її в лікарню?
жінка незаміжня• 15 декабря в 11:46
Раз уж вы все узнаете, поподробнее проконсультируйтесь про 500$ .. а вдруг? Я тоже хочу так оформиться
Невгамовна
• 15 декабря в 11:46
Ответ дляЧаклунка-ведунка
посилки 4 р на місяць. кожна мінімум на 3 тис грн. возив на комісію сімейний. в селі лікарня через дорогу-возити не треба.
Невгамовна
• 15 декабря в 11:46
Ответ дляКусюче сонечко
так отож,щось намутили.впевнена,що зробили якісь липові документи
Чаклунка-ведунка• 15 декабря в 11:46
Ответ дляНевгамовна
Ану назвіть чудо село - де збереглась лікарня
Невгамовна
• 15 декабря в 11:48
Ответ дляЧаклунка-ведунка
дивна ви. я маю село в він.обл- є лікарня,невелика,але є. так і тут є. ніби як медпункт.але є сімейний,є хірург.
Р.С. Не шукайте шкварку в гімні
Чаклунка-ведунка• 15 декабря в 11:51
Ответ дляНевгамовна
Р.С. Не шукайте шкварку в гімні
Ага хірург. А то ми не знаємо стан медицини.
Фап може і є. Але до всіх спеціалістів в окружну лікарню.
І якщо діти не можуть дбати про матір, мама вправі сама вирішувати як їй доживати
Невгамовна
• 15 декабря в 11:56
Ответ дляжінка незаміжня
напишу. просто я думаю, що цих програм багато. Але ніхто про них не розповідає. Бо все оформлюється на своїх. А програм купа. Я маю двоюрідну сестру, яка зараз виїхала. Вона була сімейним лікарем в селі. До війни вона купу разів з дітьми (а в неї 3!) їздила в санаторії безкоштовно. Якось там оформлювалася.Вона має чоловіка,все ок,не одинока. Також безкоштовно відправляла дітей взимку в якісь табори. Я думаю,що сімейні мають доступ і знають про багато чого, про що не знають більшість населення. і все те можуть оформити. а також вічно сиділа влітку на лікарняному, коли їздила на море. оформила лікарняний і поїхала.
Чаклунка-ведунка• 15 декабря в 11:59
Ответ дляНевгамовна
Так путівки безкоштовно звісно є в лікарнях. Я теж брала.
Я не сімейник.
І в лікарні брала, і в собесі брала, і дитині путівку в табір брала участь відділі сім´ї і молоді
Я не сімейник.
Невгамовна
• 15 декабря в 12:06
Ответ дляЧаклунка-ведунка
я написала всі? сімейний є і хірург. а до всіх треба їхати в район. так.
справа в тому,що мама нічого не вирішила. Діти її утримують,бо чоловік, з яким я зустрічають більше ніж пів зп витрачає на маму. він мені практично нічого не купує,а купує мамі.я ж бачу ці посилки і куди вони йдуть. Розмови по тел щодня зранку і увечері. Всі ліки по списку купує. і тут така новина. Цю оформлену дівчину бачили лиш 1 раз за декілька місяців. нізто до баби не ходить. але щось оформили з якоюсь метою. До дочки їхати не хоче в Німеччину, бо в баби коза і кури.
Гореотума• 15 декабря в 12:07
Ответ дляНевгамовна
Так ваша проблема не в мамі і не в дівчині.
Чи ви думаєте, вам буде більше діставатись, якщо ви будете зображати переживання за маму?
Невгамовна
• 15 декабря в 12:07
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Я не сімейник.
я ніколи нічого не брала. якщо і дають,то непотріб. Сестра брала на всіх влітку.по типу санаторій КВІТКА ПОЛОНИНИ
Чаклунка-ведунка• 15 декабря в 12:09
Ответ дляНевгамовна
Ну ваші проблеми, що ви не брали
Невгамовна
• 15 декабря в 12:11
Ответ дляГореотума
ви точно якась притрушена. Я нічого не зображаю. я навіть словом не обмовлюсь йому, що щось питала і що мені це цікаво. Їх двоє- хай розбираються. Мені цікаво для себе.
Мені грошей від нього не треба. Він у мене не для грошей. Слава богу, маю все і навіть більше. Іноді чоловіки цікаві не для грошей,а для іншого
Невгамовна
• 15 декабря в 12:12
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ну ваші проблеми, що ви не брали
мені пропонували якійсь непотріб взимку. колись. навіщо то мені.???влітку ніхто нікому не дає в гарні санаторії, бо їдуть свої. -начмед,сімейні і пропонували лише дитині,а не мені. а я за свій кошт
Сама не знаю• 15 декабря в 12:23
Ответ дляКукусикиииииии
Опека оформляется только через суд, для этого нужно признать человека недееспособным. Если это произошло- то на сайте Судова влада вы можете найти соответствующее судебное решение.
Если над ней оформили догляд, как за инвалидом или тем, кто требует постоянного ухода - то должны быть оформлены соответствующие медицинские документы - можно начать с врачей. Или сразу идти в УСЗН и узнавать, кто и что ей оформлял.
Ситуация абсолютно нереальная.
Но зная, как работают инстанции в маленьких городах, где все друг другу - кумы, сваты и браты - все можно быть.
Ситуация абсолютно нереальная.
Не только через суд , но в большинстве случаев .
Еще городской совет имеет право утвердить опеку
Налогообложу• 15 декабря в 12:32
Авторко, опікунства взагалі не існує.
Є опіка над недієздатними, є догляд за хворими, що потребують допомоги.
І це абсолютно різні поняття.
Дюйм оф о4ка• 15 декабря в 12:44
Ответ дляНевгамовна
А хорошо ваша бабка питается. В месяц до 40 килограмм продуктов - как в топку!
Дую на вітер• 15 декабря в 13:01
Ответ дляНевгамовна
згодна. я не лізу. стало цікаво- як можна оформити це при живих дітях???сестра раз в 3 міс навідується до мами,син був влітку
За законом опікуном може бути будь-хто. Просто за наявності бажаючих пріоритет надається родичам. А як в суді їй недієздатність встановили? Якась мутна ситуація
Невгамовна
• 15 декабря в 13:19
Ответ дляНалогообложу
Авторко, опікунства взагалі не існує.
І це абсолютно різні поняття.
можливо. значить оформили опіку,зробивши її недієздатною,для цього возили по комісіях. . але вона дієздатна.
Гореотума• 15 декабря в 13:49
Ответ дляНевгамовна
Ой, яка чарівна цікавість. Для себе. Щоб що? Аж на форум прийшли. І з сусідами все перетерли. Для себе, звісно.
Гореотума• 15 декабря в 13:52
Ответ дляНевгамовна
А цей комент, що він вам практично нічого не купує, звісно ж свідчить про вашу безкорисливість.
Злюка бобер• 15 декабря в 13:55
Ответ дляНевгамовна
влітку був. на роботі не відпускають кататися. сестра раз на 3 міс їздить(її дочка)
и это называется- покупает ей продукты и содержит?
Злюка бобер• 15 декабря в 13:57
Ответ дляДюйм оф о4ка
тоже подумала. на 12 тыщ продуктов попробуй сожрать. он ей креветки шлет и фисташки?
Налогообложу• 15 декабря в 14:26
Ответ дляНевгамовна
Ви розумієте що таке недієздатність?
Невгамовна
• 15 декабря в 14:32
Ответ дляЗлюка бобер
на 3 тис -це мінімум. це не 2 шоколадки і пачка печива. не висмоктуйте з пальця. і на 5,і на 7 тис. нещодавно посилка була на 20 кг ,на 8,5 тис грн. вона одна. крім того,це лише продукти,а додатково ліки.а там сума втричі більша. він їй все шле- сир,ковбасу,сосиски,консерви,тушонки,ківі,банани,оселедці заморожені, щотижня посилка. не шле лиш овочі,бо город свій. яблука,грушки- все купує.
Невгамовна
• 15 декабря в 14:29
Ответ дляНалогообложу
Ви розумієте що таке недієздатність?
розумію. але з якоюсь метою її возили на ту комісію. факт є фактом.і чомусь все по-тихому аби ніхто не дізнався
Злюка бобер• 15 декабря в 14:32
Ответ дляНевгамовна
при чем тут минимум? 12 тысяч в месяц это 50 тыщ на семью среднестатистически по факту поесть. а у нее своя картошка и помидоры закатыны еще. Моя семья не живет так красиво, как эта пенсионерка, у нас все проще и еще остается отложить и авто заправить- обслужить и прочее. Что я из вашего пальца сосала?
ой, все.
тратит то тратит
ой, все.
тратит то тратит
Невгамовна
• 15 декабря в 14:33
Ответ дляЗлюка бобер
ой, все.
тратит то тратит
ой, все.
тратит то тратит
я подумала,що це мало. ..та він скуповує півмагазина. я ж бачу. оливки,маслини,консервовані ананаси.я ж все це бачу. баба запезпечена усім.