Тишком нишком• вчера в 18:53
Когда женщины поймут, что мужикам дети не нужны?
Бавовнятий Пупс• вчера в 18:55
Да ты шо... а моему нужен, еле меня уговорил и теперь одаривает за это.
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 18:58
Ну я например, наверное, никогда. Почему я должна поверить Вам, если весь жизненный опыт говорит об обратном?
В моїй хаті моя правда• вчера в 19:00
В моєму оточенні багато чоловіків, яким потрібні діти. Був однокурсник, який в 18 років одружився, бо хотів дітей. Сусід розлучився з дружиною, двоє синів, вони у нього більше часу живуть, ніж у матері.
Тишком нишком
• вчера в 19:02
Ответ дляА у нас макарошки
Ищите нормальных мужчин)
Если они им так нужны, то почему большинство безотцовщина.😏 Единственное что им нужно - самоутвеждение
Булку Дай• вчера в 19:03
Ответ дляТишком нишком
Ну так просто хороших мужчин меньше намного, чем конченных, и они (конченные) размножаются к сожалению, вот и статистика
Пасхальний тролік• вчера в 19:03
А почему же тогда куча лохов взваливают себе на шею чужие прицепы, плоды чужой страсти, растят чужое семя? И есть очень много пап, любящих своих родных детей, что вполне естественно, в отличии от чужих детей
Тишком нишком
• вчера в 19:04
Ответ дляНеначасі
Знаю кілька чоловіків, які самі виховують дітей
А может не сами а бабки?
Тишком нишком
• вчера в 19:04
Ответ дляПасхальний тролік
Потому что им дают и готовят
Пасхальний тролік• вчера в 19:06
Ответ дляТишком нишком
Потому что им дают и готовят
Для этого можно найти женщину без прицепов и не терпеть чужих детей. Вокруг полно свободных, но они же почему то подбирают мамаш с детьми, значит наверное любят детей
Слава Українi• вчера в 19:09
Ответ дляПасхальний тролік
Детные на любого мужика согласны, лишь бы был. Таже на таких которые этих детей насилуют, а они на это глаза закрывают
фан L.O.S.T.• вчера в 19:26
Мой знакомый женился на девушке после нескольких месяцев отношений по беременности, говорит не хотел но ради ребенка это сделал и живет , но любви не чувствует к человеку, получается даже очень нужны
Стрибну в гречку• вчера в 19:38
Ну не знаю,моїм дітям 22 та 15- ть, чоловік( батько рідний).Каже живу в цьому дурдомі, прокидаюся, працюю тільки заради них, щось купити їм, дати освіту тощо.
Мені 43, тато кожен день дзвонить, все контролює.Ловить бичка на дачі, щоб я собі котлет рибних улюблених наробила, і ще прочистить, у пакетики .Думає п´ять курей завести на дачі, щоб у мене яйця були домашні
Астановитесь• вчера в 19:52
В мене безліч знайомих, які самі виховують дітей і чоловікам на дітей геть байдуже. Випадків щоб було навпаки не зустрічіла
Простецкая• вчера в 20:36
Автор, Ви не праві. От приїхала до батьків ввечері після роботи, тато мене супчиком домашнім нагодував. Сам варив сьогодні. В мене найкращий тато на світі. І за мамою вже багато років доглядає, в неї Паркінсон і деменція. Всі домашні справи на ньому, я пару разів на тиждень приїзжаю допомагать, а так все він. І годує, і вдягає, і миє маму. Вона вже геть несамостійна. Батькам по 84 роки. І все життя тато за мамою, за дітьми піклувався. Гроші заробляв, завжди все для сім´ї.
Бабка-ежика• сегодня в 00:59
Ответ дляПасхальний тролік
ну вас же хтось виростив
Бабка-ежика• сегодня в 01:02
Лише від жінок залежить, чи буде так продовжуватися, чи вони вже готові змінити таку ненормальну ситуацію