Жінка з перцем• 15 декабря в 22:28
Вы испытываете оргазм от проникновения?
Без стимуляции клитора снаружи
Зробіть вибір:
вже голосів:
Да, испытваю
Нет,оргазм только клиторальный
Вообще нет оргазма
Результат
Жінка з перцем
• 15 декабря в 22:29
Ответ дляДон Пэдро
Редко, когда прям хочу секса
Какой оргазм приятнее?
энциклопУдия• 15 декабря в 22:31
Сколько можно этих тем?
Смените мужика, на которго будете течь, вам уже писали сегодня
ШанельКуКу• 15 декабря в 23:05
Ответ дляЖінка з перцем
Какой оргазм приятнее?
Від проникнення набагато приємніше,тертя клітора,то взагалі якась херня,як на мене.
Любительница• 15 декабря в 23:47
З двома чоловіками за все життя, так, було таке диво. До того ж завжди, кожного разу ще і по декілька разів. З усіма іншими так чомусь не працювало. Та і взагалі, відсотків вісімдесят чоловіків, такі собі їб#ки. Більшість чоловіків мають соромитися займатися оцим неподобством, яке вони називають сексом, з живими жінками.
Садова гойдалка• вчера в 08:39
Так, завжди 🤤 Але з нинішнім чоловіком тільки (з попередніми взагалі майже нічого не відчувала)