Мавка• 16 декабря 2025
Чтобы вы мне подарили?
Мавка
• 16 декабря 2025
Ответ дляПетриківна
Вот автор , что нам не жалко вам подарить, так это солнце, луну и звёзды и ветер и море . Берите - наслаждайтесь ).
Самое дорогое и бесценное)
Слава Українi• 16 декабря 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Напишіть цифру від 1 до 305 подарую підказку-пораду, якщо прислухаетесь до цієї підказки-поради то ваше життя стане щасливим!
Знов цей генератор непов’язаних між собою слів з претензією на глибоку філософію. Ви хоч редагуйте та розставляйте коми в цьому рандомному наборі слів
Мавка
• 16 декабря 2025
Ответ дляВиннипуховна
Могу аромат подарить, хотите?
Купила, а мне сильно сладкий
😊😊