БезПаспортаНеПродаю• вчера в 11:46
Где найти голубой пуховик? Киев
Везде в трц какие-то унылые цвета, хочется чего-то яркого, но не розового )
Может кто видел такие)
Весёлая морковка• вчера в 11:51
на выставке ВСИ СВОИ. АНдр.узвоз. на прошлых выходных видела голубые разных оттенков. на этих выходных тоже будет выставка
Куратор дебошей• вчера в 11:55
Ответ дляЗапароленое одеяло
Вы носили этот бренд? Как он?
не носила, але сама люблю голубий колір і часто моніторю)
БезПаспортаНеПродаю
• вчера в 11:57
Ответ дляЗаведУющая
На базар езжайте. Там такого добра как говна
Ой, нет, базарное качество, ещё и со стразиками, не хочу)
БезПаспортаНеПродаю
• вчера в 11:58
Ответ дляВесёлая морковка
О, спасибо 🌹
Укр_жіночка• вчера в 12:20
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
О, спасибо 🌹
Є магазин всі свої в республіці ще
Болтушка Му• вчера в 12:21
ТЦ Даринок, там и себе брала куртку в этом же магазине. Или тут можно заказать у них на сайте.
Н@Диете• вчера в 14:02
Ответ дляУкр_жіночка
Thewarm гарний блакитний, але висока ціна
Такі речі страшні на їхньому сайті.
Кого таке може прикрасити?
Н@Диете• вчера в 14:09
Ніколи не любила пуховики. Якось не щастило у догляді за ними. Був один у підлітковому віці вдалий, але хто ж пам´ятає ту ТМ.
Але в цьому році купила доньці блакитну куртку на пуху у Waikiki. Колір такий гарний, що і мені, яка не носить блакитний, до душі.
У нас розмір однаковий. Одягла і закохалась. Легесенька, тепла. Прала у машинці. Вона не на зиму, а швидше на осінь, бо по стегна.
Тепер хочу таку, але сантиметрів на 20 довшу. Не знаю, де шукати. Вибір невеликий. Є або короткі. або довгі.
Укр_жіночка• вчера в 15:17
Ответ дляН@Диете
Такі речі страшні на їхньому сайті.
Кого таке може прикрасити?
Я бачила їхні пуховики і вони класні