Поміркована думка• Изменено 17 декабря 2025

Ехать или не ехать. отговорите или мотивируйте

хочу поехать в другую страну на рожд. ярмарок
из вариантов переезда - автобус всю ночь
поезд дорого очень
вариант туда автобус, переночевать в хостеле обратно поезд или снова ночной автобус.
или не ехать....Но там красиво и рождественский ярмарок которого потом не будет....
hrystia• 17 декабря 2025
Куди збираєтесь?
Смячиком• 17 декабря 2025
Я вообще эти рождественские ярмарки не понимаю - ходишь в толпе среди домиков с сувенирами и едой, где все адски дорого и бессмысленно. Мне все это не интересно. Один раз подруга затащила на полчаса - сама бы не пошла
ГоловнаЯ• 17 декабря 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Я путешествуют больше вас, да и не живу в Украине с прошлого века, с ковидом это никак не связано, и толпы всегда были и до ковида и даже во время ковида. И даже ещё больше были
От цікаво, як ви міряєтесь кількістю мандрівок чи відряджень з незнайомою людиною:) Я теж не живу в Україні. Написала власне спостереження і припущення, чому так. Ви можете написати в темі, як вважаєте особисто ви і навіть обґрунтувати свою думку.
Злюка-закусюка• 17 декабря 2025
Как хотите
Директриссимо• 17 декабря 2025
Если дорого на поезде,то зачем ехать?Голодными глазами смотреть вокруг,просто отметиться,что там были?
Кумедний ґудзик• 17 декабря 2025
Ответ дляПоміркована думка
ну выходит там переночую и потом вечером обратно. те все таки ночь сна нормального будет
Я бы автобусом не ехала. Меня в них укачивает. Да и риски большие. Может перевернутся. Но у меня много родственников погибло в ДТП, потому я избегаю авто транспорта.
Была на ярмарке в Страсбурге во время ковида, вот тогда было круто. Ехали поездом 4 часа, на 3 дня, кайф. Людей было мало, все в масках, никто не кашлял в лицо, наоборот, соблюдали дистанцию.
Кили и Манджаро• 17 декабря 2025
Ответ дляДиректриссимо
та ви шо, це років на 10 вперед контент для інсти!
Некомильфо• 17 декабря 2025
Я бы поехала. Из Киева поезд в Будапешт. Билет 3800 грн
Крем для арбуза• 17 декабря 2025
якщо вам потяг дорого, то вам взагалі нема що на тому ярмарку робити, бо там космічні ціни на всяку фігню, яка того взагалі не варта!
Крошечка-хаврошечка• 17 декабря 2025
Треба було їхати швидше.
На свята черги на митниці гігантичні.
Можна добу простояти в черзі в один бік.
Воно Вам треба ?
Крошечка-хаврошечка• 17 декабря 2025
Ответ дляВельми шановна
та, напевне, все залежить від людей - комусь це натовп, черги, штовханина. а комусь настрій, святкова атмосфера, що буває раз на рік, прикрашені вулиці, запах глінтвейну і смажених горіхів і каштанів.
до ковіду ми з чоловіком щороку їздили в передріздвяний час в європейські міста (ок, здебільшого це була Німеччина), просто на пару днів побродити в цій всій ’лихоманці’, купити подарунки рідним, побродити по ярмарках. це була найкраща підготовка до нового року і це був для нас дійсно символічний рубіж між роком, що йде і новим. будували плани, теревеніли, смачно їли, просто був час побути вдвох. я б зараз багато чого віддала б, аби повернутися в ту атмосферу і навіть знаючи, що ТАК більше не буде, всеодно дуже хотіла б поїхати знов. і не так давно думала, що поїхала б і сама, бо дуже хочу ’зарядитися’ тією атмосферою. а хтось скаже далеко і важка дорога, і дорого і дуже шумно і взагалі.
мабуть, в мене це спадкове - бо моя мама (їй, на секундочку, 77 років) теж каже, що хотіла б поїхати на Різдвяні ярмарки:). тому кожному своє. я б, авторе, поїхала б:-)
Я реально не розумію, що на тих ярмарках робити ?
Яка атмосфера ? Всі жруть, п´ють, штовхаються . Сумнівне задоволення.
Видна міленіалка• 17 декабря 2025
Були у Відні декілька років тому,натовп безкінечний,та дика вологість,температура була +3,але із за вологості,відчувалося як - 10,зайвий раз не хотілося ні фото,не відео робити,бо руки за пару сек.були як лід.Тому бігали від однієї кав´ярні до іншої щоб відпочити і щось гаряче випити.
Але вцілому звичайно гарно усе,Різдвяно,та й Відень чудовий
БершкомангоЗар• 17 декабря 2025
Да нам всё равно поедете вы или нет. Хотите - езжайте. Не хотите - не езжайте.
Тріль!• 17 декабря 2025
Ответ дляКокосиха
А вы уверенны что вы в старости будете помнить как вас зовут ? 🤪
Но это будет то, что будет согревать и поддерживать в трудные минуты, кроме просто прекрасных воспоминаний и моментов, объединяющих семью, что сейчас все реже, но ценности не теряет. Я так вижу
Біток чи ефір?• 17 декабря 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Я справді багато їжджу. І саме в останні 4 роки помічаю оцю тенденцію суперперевантажених аеропортів, ярмарок, де навіть яток не видно, тебе просто несе течія з людей. Тому повʼязую з пост-ковідним бажанням людей їхати-йти кудись. Та цей рік, от просто супер-багато. А ще навіть канікули в Європі не почались. У Страсбурзі (у вихідний, правда), навіть зайти на ярмарку не вдалось. Давно такого не памʼятаю.
И в Вене периодически перекрывают вход на центральную ярмарку,много людей
Жена аллигатора• 17 декабря 2025
Я б автобусний тур взяла

Знайомства ,випиваємо в дорозі ,весело в новому колективі.
І ні за що голова не болить.
Привезуть покажуть,розкажуть
Ворую вкусняшки• 17 декабря 2025
Ответ дляКокосиха
Да))
У меня шикарная память.
У меня английский и итальянский с1, французский б2.
Я проф лингвист.
Проблем с такой памятью не будет))
успокойте_Меня• 18 декабря 2025
Ответ дляФФФФристайла
Це атмосфера, відчуття казки. Я теж мрію поїхати.
Не были никогда? Ну тогда - да. По факту - просто подвыпившая толпа и карамельные леденцы по 5 евро, которые в соседнем лидле 50 центов стоит. Это атмосферно и сказочно на картинке. На раз можно, конечно, если не были...
Вельми шановна• 18 декабря 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
кожному своє;-). я, наприклад, не ’жру’.
тому в моєму дописі перші речення такі, які вони є. не обов´язково усім розуміти чому і навіщо. просто є різні люди