Поміркована думка• Изменено вчера в 20:35

Ехать или не ехать. отговорите или мотивируйте

хочу поехать в другую страну на рожд. ярмарок
из вариантов переезда - автобус всю ночь
поезд дорого очень
вариант туда автобус, переночевать в хостеле обратно поезд или снова ночной автобус.
или не ехать....Но там красиво и рождественский ярмарок которого потом не будет....
hrystia• вчера в 21:01
Куди збираєтесь?
Смячиком• вчера в 21:02
Я вообще эти рождественские ярмарки не понимаю - ходишь в толпе среди домиков с сувенирами и едой, где все адски дорого и бессмысленно. Мне все это не интересно. Один раз подруга затащила на полчаса - сама бы не пошла
ГоловнаЯ• вчера в 21:04
Ответ дляіронічна антитеза
Я путешествуют больше вас, да и не живу в Украине с прошлого века, с ковидом это никак не связано, и толпы всегда были и до ковида и даже во время ковида. И даже ещё больше были
От цікаво, як ви міряєтесь кількістю мандрівок чи відряджень з незнайомою людиною:) Я теж не живу в Україні. Написала власне спостереження і припущення, чому так. Ви можете написати в темі, як вважаєте особисто ви і навіть обґрунтувати свою думку.
Злюка-закусюка• вчера в 21:09
Как хотите
Директриссимо• вчера в 21:10
Если дорого на поезде,то зачем ехать?Голодными глазами смотреть вокруг,просто отметиться,что там были?
Кумедний ґудзик• вчера в 21:12
Ответ дляПоміркована думка
ну выходит там переночую и потом вечером обратно. те все таки ночь сна нормального будет
Я бы автобусом не ехала. Меня в них укачивает. Да и риски большие. Может перевернутся. Но у меня много родственников погибло в ДТП, потому я избегаю авто транспорта.
Была на ярмарке в Страсбурге во время ковида, вот тогда было круто. Ехали поездом 4 часа, на 3 дня, кайф. Людей было мало, все в масках, никто не кашлял в лицо, наоборот, соблюдали дистанцию.
Кили и Манджаро• вчера в 21:12
Ответ дляДиректриссимо
та ви шо, це років на 10 вперед контент для інсти!
Некомильфо• вчера в 21:14
Я бы поехала. Из Киева поезд в Будапешт. Билет 3800 грн
Крем для арбуза• вчера в 21:14
якщо вам потяг дорого, то вам взагалі нема що на тому ярмарку робити, бо там космічні ціни на всяку фігню, яка того взагалі не варта!
Крошечка-хаврошечка• вчера в 21:16
Треба було їхати швидше.
На свята черги на митниці гігантичні.
Можна добу простояти в черзі в один бік.
Воно Вам треба ?
Крошечка-хаврошечка• вчера в 21:22
Ответ дляВельми шановна
та, напевне, все залежить від людей - комусь це натовп, черги, штовханина. а комусь настрій, святкова атмосфера, що буває раз на рік, прикрашені вулиці, запах глінтвейну і смажених горіхів і каштанів.
до ковіду ми з чоловіком щороку їздили в передріздвяний час в європейські міста (ок, здебільшого це була Німеччина), просто на пару днів побродити в цій всій ’лихоманці’, купити подарунки рідним, побродити по ярмарках. це була найкраща підготовка до нового року і це був для нас дійсно символічний рубіж між роком, що йде і новим. будували плани, теревеніли, смачно їли, просто був час побути вдвох. я б зараз багато чого віддала б, аби повернутися в ту атмосферу і навіть знаючи, що ТАК більше не буде, всеодно дуже хотіла б поїхати знов. і не так давно думала, що поїхала б і сама, бо дуже хочу ’зарядитися’ тією атмосферою. а хтось скаже далеко і важка дорога, і дорого і дуже шумно і взагалі.
мабуть, в мене це спадкове - бо моя мама (їй, на секундочку, 77 років) теж каже, що хотіла б поїхати на Різдвяні ярмарки:). тому кожному своє. я б, авторе, поїхала б:-)
Я реально не розумію, що на тих ярмарках робити ?
Яка атмосфера ? Всі жруть, п´ють, штовхаються . Сумнівне задоволення.
Видна міленіалка• вчера в 21:23
Були у Відні декілька років тому,натовп безкінечний,та дика вологість,температура була +3,але із за вологості,відчувалося як - 10,зайвий раз не хотілося ні фото,не відео робити,бо руки за пару сек.були як лід.Тому бігали від однієї кав´ярні до іншої щоб відпочити і щось гаряче випити.
Але вцілому звичайно гарно усе,Різдвяно,та й Відень чудовий
БершкомангоЗар• вчера в 21:34
Да нам всё равно поедете вы или нет. Хотите - езжайте. Не хотите - не езжайте.
Тріль!• вчера в 21:37
Ответ дляКокосиха
А вы уверенны что вы в старости будете помнить как вас зовут ? 🤪
Но это будет то, что будет согревать и поддерживать в трудные минуты, кроме просто прекрасных воспоминаний и моментов, объединяющих семью, что сейчас все реже, но ценности не теряет. Я так вижу
Біток чи ефір?• вчера в 21:56
Ответ дляГоловнаЯ
Я справді багато їжджу. І саме в останні 4 роки помічаю оцю тенденцію суперперевантажених аеропортів, ярмарок, де навіть яток не видно, тебе просто несе течія з людей. Тому повʼязую з пост-ковідним бажанням людей їхати-йти кудись. Та цей рік, от просто супер-багато. А ще навіть канікули в Європі не почались. У Страсбурзі (у вихідний, правда), навіть зайти на ярмарку не вдалось. Давно такого не памʼятаю.
И в Вене периодически перекрывают вход на центральную ярмарку,много людей
Жена аллигатора• вчера в 22:14
Я б автобусний тур взяла

Знайомства ,випиваємо в дорозі ,весело в новому колективі.
І ні за що голова не болить.
Привезуть покажуть,розкажуть
Ворую вкусняшки• вчера в 23:16
Ответ дляКокосиха
Да))
У меня шикарная память.
У меня английский и итальянский с1, французский б2.
Я проф лингвист.
Проблем с такой памятью не будет))
успокойте_Меня• сегодня в 01:31
Ответ дляФФФФристайла
Це атмосфера, відчуття казки. Я теж мрію поїхати.
Не были никогда? Ну тогда - да. По факту - просто подвыпившая толпа и карамельные леденцы по 5 евро, которые в соседнем лидле 50 центов стоит. Это атмосферно и сказочно на картинке. На раз можно, конечно, если не были...
Вельми шановна• сегодня в 09:06
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
кожному своє;-). я, наприклад, не ’жру’.
тому в моєму дописі перші речення такі, які вони є. не обов´язково усім розуміти чому і навіщо. просто є різні люди