Ноу коммент• сегодня в 02:30
А вы верите в телегонию?
Лама_мама• сегодня в 02:32
Наче і брєд
Але щось в моєму ствршому сині є від першого.
Може я і придумала
барабанщица• сегодня в 02:36
Ответ дляЗавжди мало
А що це ? Пояснительную бригаду плиз
Ідея, що сперма попередніх чоловіків «залишає слід» у жіночому організмі, впливаючи на генетику нащадків від наступних партнерів.
Завжди мало• сегодня в 02:37
Ответ длябарабанщица
фу бл*
Плету интриги• сегодня в 02:38
Ответ дляЗавжди мало
А що це ? Пояснительную бригаду плиз
Все дети будут похожи на первого)
Кинг-Конгша• сегодня в 02:59
Науково доведено що такого явища немає. Але деякі і пласку землю попри наукові факти вірять
Ноу коммент
• сегодня в 03:31
Ответ дляЛама_мама
Наче і брєд
Може я і придумала
Шо?
Гарні диньки• сегодня в 04:12
яка телегонія, всі люди на планеті родичі, далекі чи близькі але родичі
А поговорить?• сегодня в 07:23
Це для мене говорить тільки про те , що перших мужчин у ліжко треба обирати дуже ретельно, розумних здорових і гарних. Є шанс таких дітей і народити
Элька-Карамелька• сегодня в 08:41
Телегония относится к лженаукам. Вместе с популярным тут таро и гороскопами.