Не пириживай• вчера в 07:17

Підкажіть, будь ласка,є Токсокароз чи немає.

У підлітка постійна нудота,втомлюваність,збільшена печінка.Ось аналіз.
Непереможна• вчера в 07:19
Ну типу позитивний результат. Але я перездала б, бо дуже близько до ’сумнівного’
Гарачий Чокалад• вчера в 07:22
Сумнівний. Перездайте і краще в іншій лабораторії.
Христя в тiстi• вчера в 07:29
если эзинофилы повышены но назначают лечение. Можете переслать в другой лаборатории
автор Не пириживай • вчера в 07:29
Ответ дляХристя в тiстi
Еозинофіли в нормі
Христя в тiстi• вчера в 07:32
Ответ дляНе пириживай
Еозинофіли в нормі
тогда точно пересдайте отдельно на токсокары
Христя в тiстi• вчера в 07:33
кстати. при нормальном уровне эзинофилов могут бы ь лямблии . они как раз в печени могут жить, не только в кишечнике
Дівка в намисті• вчера в 07:52
Незрозуміло 🤷‍♀️
Чоловік лікувався дуже довго.
Насправді паразити ж у всіх.
Дама с собачкой• вчера в 08:02
Ответ дляНе пириживай
Еозинофіли в нормі
Вони завжди підвищені при глистах
Дюйм оф о4ка• вчера в 09:03
По результатам є токсокари, але інколи аналіз позитивний, якщо вони колись були, і антитіла лишилися підвищеними в пам´яті організму, а самих токсокар вже немає на даний час. Але я не думаю що це ваш варіант. Тим більше, якщо не лікувалися. В мене колись були токсокари, зі скарг була постійна невизначеної причини кропив´янка, а потім набряки квінке. Алерголог призначила на тиждень протигельмінтний препарат. Наче все пройшло, але через місяць - все знову почалося. Тоді я пішла до інфекціоніста, і він сказав, що так мало токсокари не лікуються. Треба було той препарат пити 28(!) днів, і в більшому дозуванні. Це все було під строгим контролем печінкових проб, періодично здавала. І тільки після цього все пройшло. Тому відразу краще шукайте гарного інфекціоніста, який грамотно розпише лікування і оцінить результати аналізів. Сам препарат дуже токсичний для організму, назву не пишу, щоб ніхто не вздумав займатися самолікуванням. Не знаю, чи співпадіння, але орієнтовно після того часу в мене почалася сезонна алергія на березу (кажуть прояв алергії - також погана робота печінки), тому можливо сам препарат дав такий вплив на печінку. Я не стверджую, але як варіант...