Анна-4b40• вчера в 23:30

Підскажіть чим лікуєте понос у дітей 4-5 років

Дівчата, допоможіть !
У дитини 2 дні була температура 38+-, ацетон високий
Зараз пішов понос і спазми ( атоксіл давала, ніфруксозід дала один раз тільки , ентерол пьє, ентерожерміну даю) чим знати спазми?
Вірю, я повірив• вчера в 23:32
Но- шпа
бювет_в_обед• вчера в 23:34
Смекта. Стандартний препарат.
Для драки• вчера в 23:36
Ношпа не бажана вже для прийому, так пишуть лікарі. Можна теплу грілочку на живіт, заспокоїти. З ліків не знаю для дітей
Звожу з розуму• вчера в 23:37
Мені здається зараз якийсь вірус серед дітей? Викликає болі в кишківнику? Дочка 12 років також декілька днів як слягла
Капуста Маша• вчера в 23:37
Дуспаталін від спазмів жкт, але не знаю з якого віку. Гляньте інструкцію.
Для драки• вчера в 23:39
Ромашковий чай
Ластоноша• сегодня в 00:07
Вот несколько раз давала энтерожермину и каждый раз она только усугубляла понос. Попробуйте другой, порошковой пробиотик.
Блондинка в Законе• сегодня в 00:36
Ответ дляЛастоноша
Автор даёт Энтерол. Автор, энтерола достаточно