Дівка в намисті• Изменено вчера в 18:16

Дитина вдарилась у ванній

Малий 2,5 виліз на бокову частину у ванній, на поличку під шампуні.Я хотіла зняти його, і в цей час дитина як пригає на мене, я вхопила але не встигла витягнути з ванни і він приземляюсь вдарився потилицею об бік ванни.Ванна в нас акрилова.Я щось переживаю не може бути струс?Хоча наче удар був не сильним але те що потилицею.Підкажіть може ваші діти теж так робили як відучити вилазити на цей бік.Колись спеціально залишили місце щоб було під шампуні,гелі, а тепер біда ,він весь час вилазить туди
Маю сечі• вчера в 18:16
Больше не будет вылазить, не переживайте. Жизнь сама научила.
Да_Я_ТакаЯ_• вчера в 18:19
Может быть, а может не быть. Наблюдайте
Для драки• вчера в 18:21
Поспостерігайте за поведінкою дитини. Якщо блювота чи сон нетиповий, звертайтесь за мед. допомогою.
А взагалі діти переносять падіння швидко і легко. Будьте здорові!