Вітаю, дівчата!;Хто користувався послугою раннього втручання? Що входить, що можна отримати, задоволені чи ні?
ЧупакабраЗеБест• вчера в 20:44
я уже не верю в это все.
хоть в 1 месяц начни, диагнозы никуда не денутся.
это мое мнение, и я его никому не навязываю
Єдина Країна• вчера в 20:49
Ответ дляSo_so
Если доступно, пробуйте всё, период до 4 лет это время максимальной пластичности в развитии.
О чём речь вообще?
Mary-YAnna• вчера в 20:51
Ответ дляSo_so
Мы занимались с дочкой по Денверской модели раннего вмешательства, эффективно, но это только частно.
А ц вас хіба якісь проблеми у дитини були
Єдина Країна• вчера в 20:51
Ответ дляSo_so
О ранней (до 4 лет) комплексной реабилитации детей с нарушениями развития.
Речь об аутизме?
Дівка в намисті• вчера в 20:54
Ответ дляSo_so
Широкий спектр - дцп, нарушения слуха, зрения, психического, речевого развития итд.
Тобто ти ще не знаєш і дієш на випередження?
Єдина Країна• вчера в 20:55
Ответ дляSo_so
Ясно. Серьёзные диагнозы
Єдина Країна• вчера в 20:57
Ответ дляДівка в намисті
Загуглите. Я даже не знала что есть такая программа
Дівчата, маю на увазі це. Нещодавно дізналась, може хтось користується
Ответ дляДівка в намисті
Вот, нашла методические рекомендации
2.3. Послугу раннього втручання рекомендується надавати:
дітям, яким установлено ступінь відставання у розвитку, підтверджений документально закладами охорони здоров´я;
дітям, у яких виявлено анатомічні дефекти, інші необоротні порушення функцій органів і систем організму, станів та захворювань, за яких відповідна група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду
дітям, яким установлено інвалідність
дітям, у яких виявлено тяжкі захворювання, розлади, травми, стани, що дають право на одержання державної допомоги на дитину, якій не встановлено інвалідність, надання такій дитині соціальних послуг
дітям, у яких виявлено порушення розвитку або ризик їх виникнення у зв´язку з насильством, жорстоким поводженням у сім´ї;
дітям із високим ризиком виникнення порушень розвитку внаслідок несприятливої дії соціальних та біологічних факторів
дітям, яким установлено інвалідність