Хропочка з гривкою• 18 декабря в 23:48

Лишилось 2 дні

Я нервова, психічно неврівноважена, ненавиджу весь світ і себе. А чому дівчата? Бо я не пью" пісят "грам уже 60 дні, тобто 58,якщо точно .
Я лікую шлунок.
Це рішення було на автоматі, бо шлунок мене тривожні рік або і більше, і я вирішила завзято його лікувати. Тобто не кинути як стане легше ,як завжди( після обстрілу ввечері бахнути пивка з рибкоюі забутись) а вилікувати його. Весь прийом з заспокійливими і тд на 2 міс, гамтроенторол мій молодець вообще мужчина!
Це найжахливіші 2 місяці, (в сім´ї всі пересрались) я чекаю нервово ту неділю, цю неділю 21 число, щоб перевернути бокал просеко, а може і щось більше.

От і все, так жаліюсь вам, але трошечки в середині мене іскорка зажглась, бо лишилось 2 дні, а там почну знову тішить шлунок.

Пишіть що я алкашка , я всеодно в неділю почну з 11 ранку
Хи хи, ну ну• вчера в 10:22
Я теж люблю алкоголь.
Тільки цим літом виявилося, що мені треба підлукувати шлунок. А так за мої 40 років, я не знала, шо таке біль в животі і тд. І взагалі, коли виявився один симптом, то шукала причину у гінекології.
автор Хропочка з гривкою • вчера в 10:27
Ответ дляТоска в носках
У людей онко, города под ежедневным обстрелом, но почему-то в голову не приходит глушить тревогу и депрессию алкашкой. Прийти к психотерапевту и получить рецепт на АД - не вариант?
От ви і будете до кінця своїх днів залежні як наркомана від таблеточки АД. А ми святкувати перемогу і щасливо жити залишок свого життя
автор Хропочка з гривкою • вчера в 10:30
Ответ дляХи хи, ну ну
Я теж люблю алкоголь.
Ну от так і мене, хоча мені 38, я надіюсь я вилікувала це і тепер заживу спокійне життя
автор Хропочка з гривкою • вчера в 10:32
Ответ дляПрилипало
Перепрошую, а що сказав лікар про бехеровку?
Лікар гастроентеролог сказав, вживати можна напої на дерев´яній основі, от попитайте у ШІ він розпише які, ну ясно що не пити до потері сознанія, але типу вони безпечніші на шлунок
автор Хропочка з гривкою • вчера в 10:33
Ответ дляВельшановна
Автор я з вами. Пʼю і просеко і провино і пропиво ближче до вечора. Нерви не вивозять те життя, а кукуху тримати треба. Єдине зловживаю що не кожен день і дозу тримаю і стараюсь випити бокал може 2, не більше, щоб розслабитись і не напитись.
Дякую за підтримку, ніхто ж не розуміє, що я краще в п´ятницю випью бокал два вина,і буде мені щастя, ніж сидітиму як наркомана на АД до кінця життя
Вельшановна• вчера в 10:35
Ответ дляХропочка з гривкою
Так)
автор Хропочка з гривкою • вчера в 10:36
Ответ дляТрактор Віка
Судя по всему, это сестра авторицы из соседней темы про свекркху. Один слог, одним молоком вскормлены.
Судя по всему ви зовсім не думаєте головою, там тема про маленьку дитинку, груднічка. Як мама може там чекати випити, і доречі йому там 2.5 міс, нічого не вмикнулось ,ну логіка там ?
Ответ дляПиши-пропало
Пивний алкоголізм - теж алкоголізм
Та я неспорю , що маємо
автор Хропочка з гривкою • вчера в 10:37
Ответ дляТоска в носках
До чого тут онко? Жесть просто ,де зв´язок
Трактор Віка• вчера в 10:38
Ответ дляХропочка з гривкою
Судя по всему вы читаете задним местом.
Я сказала, что вы СЕСТРА авторицы.
автор Хропочка з гривкою • вчера в 10:40
Ответ дляТрактор Віка
Судя по всему вы читаете задним местом.
Я сказала, что вы СЕСТРА авторицы.
Мала ви думаєте одним місцем
Трактор Віка• вчера в 10:41
Ответ дляХропочка з гривкою
Мала ви думаєте одним місцем
Ви вже хильнули, чи що? Що ви верзете?
автор Хропочка з гривкою • вчера в 10:58
Ответ дляТрактор Віка
Ви вже хильнули, чи що? Що ви верзете?
Ще раз підтверджено що думати не а чим. Я чітко написала день коли зможу випити,а помутніння у вас завжди, продовжуйте перебирати теми і прилітати родичів , вам якраз підходить заняття
Трактор Віка• вчера в 11:25
Ответ дляХропочка з гривкою
Удалено администрацией...
Прилипало• вчера в 14:42
Ответ дляХропочка з гривкою
Дякую за відповідь