ГЛЮкоза• вчера в 15:26

Ви дозволяєте своїм дітям запрошувати однокласників/друзів у гості?

Дітям по 8 років
ЧупакабраЗеБест• вчера в 15:26
да, почему нет?
Нічого вдягти• вчера в 15:26
Нет
Продаю витрішки• вчера в 15:26
Так
Сметчица• вчера в 15:27
Ні!!!
УжеВотДа• вчера в 15:27
Ответ дляНічого вдягти
Нет
почему?
УжеВотДа• вчера в 15:27
Ответ дляСметчица
Ні!!!
чому?
Поддакиваю иногДА• вчера в 15:27
Раньше разрешала, сейчас нет
Дружная семейка• вчера в 15:28
Мои немного старше разрешаю и сама предлагаю чтобы приглашали.
Нічого вдягти• вчера в 15:28
Ответ дляУжеВотДа
почему?
Потому что не люблю чужих дома
Дон Пэдро• вчера в 15:28
Так,без проблем
Сокодавка ще та• вчера в 15:30
Да, но только тех кто и его в гости зовут. Если только к нам то нет
Злюка бобер• вчера в 15:29
Мне всегда запрещали. Понимаю почему.
Рву и мечу• вчера в 15:29
Колись донька запрошувала. Але мене це напрягало. Не люблю чужих дітей. Після своєї дитини прибира іграшки ще можна. Але після чужих мене це дратувало.
УжеВотДа• вчера в 15:30
Ответ дляНічого вдягти
Потому что не люблю чужих дома
ясно
УжеВотДа• вчера в 15:30
Ответ дляЗлюка бобер
Мне всегда запрещали. Понимаю почему.
почему?
Зубачистка• вчера в 15:32
Да. Но у нас дома 5 камер стояло, все как на ладони
Рву и мечу• вчера в 15:32
Ответ дляЗубачистка
Ви гарно підготувались)
Редиска Я• вчера в 15:33
если не каждый день и целым классом, то да
Зубачистка• вчера в 15:33
Ответ дляРву и мечу
Ви гарно підготувались)
Пришлось, родственники двери выламывали и портили технику
Голубая фишка• вчера в 15:33
Я не запрещаю, но стараюсь, чтобы никто не пришел🤣 мать я то хорошая🤣
Тану на сонці• вчера в 15:33
Не люблю, але дозволяю)
Малая еще та• вчера в 15:34
Звісно не бачу проблеми.
Запароленое одеяло• вчера в 15:34
Так, але вибірково. Лише тих, чиїх батьків я знаю
Mrs.Sexuality• вчера в 15:34
Звісно, у сина своя кімната, вони мені не заважають
Меня не звали• вчера в 15:35
У дочки очень дружный класс и родители все знакомы с друг другом. Принимаем в гости, даже с ночёвками и дочь тоже гостит у одноклассников. Не боюсь, не переживаю. Но мы и на моря ездим с классом, на шашлыки ходим, на экскурсии в другие города. В общем дружим семьями.
Запароленое одеяло• вчера в 15:40
Ответ дляРедиска Я
Коли син був у старших класах то приблизно так і бувало. Іноді ми з чоловіком та молодшою на дачу, а у нас 10-12 чоловік тусять, дехто і ночувати залишався. Але це до війни було. Зараз трохи інші обставини. У нас високий поверх, пів міста як на долоні і завжди чутно всі вибухи, навіть якщо вони за 15-20 км від нас. Як реагує моя дитина я знаю, стосовно інших не готова нести відповідальність
Ms. Похвала• вчера в 15:39
Так дозволяла завжди ,навіть сама пропонувала дітям запросити до нас в гості когось з друзів щоб разом погралися, попили чай зі смаколиками.
Медсестричка• вчера в 15:41
Ответ дляЗлюка бобер
Мне всегда запрещали. Понимаю почему.
Чому? Можете пояснити? Мені також забороняли. Конкретно чому - зараз нема в кого спитати. Підозрюю, що родичі були недружелюбні. Тому я не вмію ані ходити в гості, ані запрошувати.
Малая еще та• вчера в 15:42
Ответ дляЗлюка бобер
Мне всегда запрещали. Понимаю почему.
А я не розумію. Чому?
празники не помню• вчера в 15:42
Нет, не разрешала бы. Это напряг.