Паратруперсупер• 28 октября в 20:59
Ваші підлітки роблять гель лак?
Зі скількох років якщо роблять?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Не роблять
З 10-11
З 12-13
З 14-15
Після 15
До 10
Репетиторша• 28 октября в 21:01
Я репетитор і до мене учениці з гель-лаком з 8го класу ходять. Дочка робила з 17.
Мальчижка• 28 октября в 21:01
Да, с 14 лет делает. Сейчас 17. Я забила бороться. Я сама не делаю, а ей надо
Всех в сад• 28 октября в 21:01
Моя майсер манікюру відмовляє дівчатам до 17 років робити.
Каже нащо мені брать на себе ці турботи. Ще нігтьова пластина росте. Всі ці гелі кислоти. Нащо це дітям.
Броніки для Моніки• 28 октября в 21:01
До 16 лет, как минимум, пластина формируется, поэтому нежелательно.
Розвідка Маші• 28 октября в 21:04
Ні. В нас на це нема грошей.тут собі економиш і робиш раз на 2 міс. То я працюю серед людей,.мені треба. Кожні 2-3 тижні віддавати 800 гин це дебілізм.
До 17-18 р неможна. Вже не один майстер казав. Піде на свій хлвб- то хай робить що хоче. Кума так само -має 2 дівчат.і не бідні. Ніяких манікюрів не роблять з гель лаками. Вкладаються в згання. Теж кмже, що вичаться і нехай роблять. Зайвих грошей на манікюри нема
к.Буланова• 28 октября в 21:02
Моя так хотела в 12 лет я сказала не раньше 16. И вот ей 16 - не хочет))
Правда я делала Ей раз 5. То на торжество то для поднятия настроения
к.Буланова• 28 октября в 21:03
Ответ дляВсех в сад
Химия такая и едучая плюс Ультрафиолет
Всех в сад• 28 октября в 21:03
Ответ дляРозвідка Маші
Дебілізм ходить 2 місяці.
Ви вважаєте це красиво? Краще голі нігті, ніж відросші за 2 місяці, тимпаче якщо працюєте з людьми.
Не уявляю навіть
Паратруперсупер
• 28 октября в 21:03
Ответ дляВсех в сад
Дебілізм ходить 2 місяці.
Не уявляю навіть
+++
У моєї доньки за 2,5 місяці нігтьова пластина повністю оновлюється
Деловитая• 28 октября в 21:03
Не роблять. Звідки у підлітка додаткові гроші на гель лаки та манікюри
Паратруперсупер
• 28 октября в 21:04
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Та, вроде, мальчики обходятся без...
Я спрашивала за девочек
Всех в сад• 28 октября в 21:05
Ответ дляПаратруперсупер
+++
Це таке тільки тут прочитаєш.
Я вважаю якщо нема можливості кожні 2 тижні робити, то не варто і починати.
Бо тут вже не краса і доглянутість, а антикраса....
Розвідка Маші• 28 октября в 21:06
Ответ дляВсех в сад
Дебілізм ходить 2 місяці.
Не уявляю навіть
Я не ходжу 2 міс з гель лаком. Знімаю через 2-3 тижні. Потім сама роблю звич.манікюр . Через місяць знов до майстра йду. А тут напридумали
Трохи злякана• 28 октября в 21:06
Ні, не роблять.
Я і сама зараз без покриття.
Якось мене заначка більше гріє, ніж всякі манікюри.
Якщо вибирати собі або дитині: 100% виберу собі, бо доросла я і гроші в родину заробляю теж я)
Але насправді в мене немає часу.
Я поступила зараз на другу вищу освіту
Я і сама зараз без покриття.
Але насправді в мене немає часу.
Я поступила зараз на другу вищу освіту
Черпак_для_фантазий• 28 октября в 21:05
аромат Жука• 28 октября в 21:05
12 років. Робить.
Сама розумію, що рано, але нічого вдіяти не можу. В класі робить 50 % дівчат. Аргументи закінчилися.
Всех в сад• 28 октября в 21:06
Ответ дляРозвідка Маші
А, ну тоді не так зрозуміла вас
Затишне кубло• 28 октября в 21:09
Нет и не хочет. Но у нее свои ногти отличные, хоть шурупы выкручивай. 14,5 лет. И никто из подруг и одноклассников не делает. Большой город, частная школа. Им это уже вчерашний день.
Всех в сад• 28 октября в 21:09
Я відмовилась від покриття вже 2 міс. І це було моє найкраще рішення. Все ьільше помічаю, що багато жфнок з голими нігтями. І мені це красиво.
Але підлітки, то інше. Їм треба це прожити і спробувати.
Взагалі, дівчат дорого ростить.
З хлопцями простіше
Взагалі, дівчат дорого ростить.
З хлопцями простіше
Белочкой зови• 28 октября в 21:19
Ответ дляДеловитая
Там не так и много надо. У моей все есть. Лампа, штука которой ногти пилят, с разными насадками. Куча лаков, топы и т.д
Кучерявочка• 28 октября в 21:20
Живем в США , нет не делают
Учатся и работают и деньги собирают на машину первую
Деловитая• 28 октября в 21:21
Ответ дляБелочкой зови
Это для любителей
Паратруперсупер
• 28 октября в 21:21
Ответ дляДеловитая
Это для любителей
У моей тоже есть
Танцепесенная• 28 октября в 21:23
я разрешила своей пару раз сделать как подарок на новый год, но уговорила ее все-таки не делать на регулярной основе, 14 лет. Сейчас 15, опять просит, но не слишком настойчиво.
В-общем, провожу воспитательную работу. Я и сама с опаской хожу на маникюр, изредка. СПИД, гепатит и проч. боюсь, хотя они говорят что все дезинфицируют, но я ничего не понимаю в этом, поэтому страшно. И онихолизис ужасно выглядит, я видела у знакомой после гель-лака
Белочкой зови• 28 октября в 21:26
Ответ дляДеловитая
Это для любителей
У всех в классе сделаны. И наращивание, и гель лак.
Деловитая• 28 октября в 21:27
Ответ дляБелочкой зови
трэш