Пи Пи Пилюля• 19 декабря 2025
Вагітні, що ви п´єте? Воду просто не можу питу. Чай, сік - взагалі не сприймає організм
Сіґеле-міґеле• 19 декабря 2025
Я під час вагітності Поляну квасову пила постійно, по пляшці в день випивала
Работать надо• 19 декабря 2025
Я ела мандарины по три кг в день. А когда их не было ела арбузы.
ReintTycha• 19 декабря 2025
Ответ дляРаботать надо
І я. Хоч у мене на мандарини алергія. І ше шампанське. І копчена скумбрію.
Дві вагітності . Проблемних . Лікарі радили аборт.
Дітки суперові. Одній вже 20.
Укр_жіночка• 19 декабря 2025
Ответ дляReintTycha
Дітки суперові. Одній вже 20.
блин, так вы старуха. Зачем старухам рожать , для смеха?
ReintTycha• 19 декабря 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Тю. Я ,як так баба яга, - вічно юна.
Молодшій 6))
В планах ще))
Молодшій 6))
В планах ще))
ReintTycha• 19 декабря 2025
Ответ дляКараПузовна
Мел ела и воду пила, чтоб зацементировалось нормально 🤣
І правильно. Тре слухати організм
ReintTycha• 19 декабря 2025
Авторе. А що Вам хочеться?
То, що хочеться- ио і пийте, їжте.
І не слухайте оцих порад
То, що хочеться- ио і пийте, їжте.
І не слухайте оцих порад
ReintTycha• 19 декабря 2025
Двадцять років тому. Я Вагітна.в істериці. Бо лікарі сказали- фігня буде.
1 червня. Іменини в мого похресника .і там зустрічаються одну співачку театру. І вона така за вагітність:’ я лише пила пиво і жрала шашлик. ’
Народила такого самого голосистого суперовогошклєта, як сама.
Ото дало мені крила. Навчила не вірити лікарям, не боятися, не пити кучу ліків
Девальвация• 19 декабря 2025
Мой организм плотно сидел на мятном чае. Снимал токсикоз сперва, а потом просто требовал только этот чай.
Укр_жіночка• 19 декабря 2025
Ответ дляReintTycha
Тю. Я ,як так баба яга, - вічно юна.
Молодшій 6))
В планах ще))
Молодшій 6))
В планах ще))
Ну, продолжайте рожать потенциальных сирот.
ReintTycha• 19 декабря 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Можна померти і 20. І залишити дитину. Не один випадок серед знайомих. На жаль